Logo TJ Sokol Jabkenice.png

.....hoši narážečku umí i moje stará

TJ SOKOL JABKENICE, z.s. 

50 LET FOTO-.jpg

Aktuálně

Plán na následující období

Podzimní část ročníku 2020/ 2021 byla ukončena a na zelené trávníky se, pokud tomu okolnosti dovolí, vrátíme až na jaře 2021. O dalším programu našeho klubu Vás budeme postupně informovat.
 
Martin Toman se stal otcem!

V úterý 22.9. se opoře našich zadních řad Martinu Tomanovi a jeho partnerce Kristýně narodil syn Sebastian. Za jabkenický fotbal přejeme mamince i malému Sebastianovi hlavně pevné zdraví! 
Oslavy 50 let založení fotbalu v Jabkenicích jsou minulostí

V sobotu 15.8.2020 se v areálu Na Doubkách konal slavnostní den spojený s historickou událostí v podobě oslav padesáti let od založení fotbalového oddílu v Jabkenicích. 

Celodenní program, který byl ryzí oslavou fotbalu se náramně povedl. Perfektně připravený pažit, výborné občerstvení a ideální meteorologické podmínky pak dokreslily parádní atmosféru, která v areálu po celou sobotu panovala. A že to byla oslava fotbalu, jak se patří, to se dočtete v následujících řádcích.

Již v 9:00 byl zápasový blok zahájen utkáním mladších přípravek, kdy spojené družstvo Jabkenic/ Pěčic porazilo stejně staré souputníky z Luštěnic v poměru 16:1. V tomto zápase nikdy nejde tolik o výsledek, jako o požitek ze hry, které si zúčastněné děti a zejména jejich rodiče jistě užili. V dalším utkání, avšak o kategorii vyšší tj. starší přípravky, se proti domácímu spojenému družstvu postavil soupeř z Dlouhé Lhoty. Domácí v tomto případě na stejně stará dětí nestačili a prohráli 7:12. Ani v tomto zápase nešlo tolik o skóre, jako o radost z fotbalu našich ratolestí. Vyvrcholením mládežnického bloku pak bylo utkání spojeného družstva Jabkenic/ Pěčic se stejným soupeřem. Zajímavé utkání s mnoha hezkými fotbalovými momenty skončilo těsným vítězstvím domácích hráčů v poměru 7:6. Asi nejhezčí fotbalový moment přinesla poslední minuta tohoto zápasu, kdy šikovný mladík (promiňte, jeho jméno neznám), trefil parádní ranou z přímého volného kopu šibenici soupeřovi branky a strhl tak vítězství na stranu svého týmu.

Po bloku utkání obstaraných jabkenickou mládeží a jejími soupeři se dostali ke slovu starší pánové nad 35 let tj. stará garda, která si k výročním oslavám pozvala mužstvo staré gardy sousedních Pěčic a ženské družstvo FC Sporting Mladá Boleslav. Více informací o tomto miniturnaji najdete v sekci stará garda.

Za zmínku stojí příjemné zpestření odpoledního programu, kdy v jeho průběhu vystoupila dívčí skupina mažoretek "Kopretinky" z Dobrovice. Děvčata předvedla krásné synchronizované vystoupení a návštěvníci, kterých se během celého dne vystřídalo ve fotbalovém areálu na 500, si toto vystoupení náležitě užili.

Fotbalový den pak zakončilo přátelské utkání domácích mužů, kteří si pozvali rezervu Bakova nad Jizerou. Více informací o tomto utkání je k nalezení v sekci "A" mužstvo.

V průběhu celého dne byla v areálu k vidění výstava fotografií ze sedmdesátých let až po současnost, k dispozici byl stánek s reklamními předměty s logem klubu, výstava děl se sportovní tématikou z autorské dílny Radka Beneše a v neposlední řadě několik občerstvovacích stanic. 

Fotbalový klub TJ Sokol Jabkenice by chtěl tímto poděkovat všem dobrovolníkům za pomoc, fanouškům a návštěvníkům za účast a podporu, rozhodčím za "spravedlivý metr" a v neposlední řadě jabkenickým hasičům a hasičkám, bez jejichž výpomoci by se neuskutečnila tak skvělá akce, která vyvrcholila večerní zábavou spojenou s živou hudbou v podobě skupiny K-Band, která tak vytvořila pomyslnou tečku za celou akcí a to až do pozdních ranních hodin.

-jl- 
DSC_0233.jpg
DSC_0278.jpg
DSC_0575.JPG
DSC_0659.JPG
DSC_0982.jpg
DSC_1014.jpg
Novinky z klubu

Do nové sezóny vstupujeme s několika změnami, z nichž tou nejzásadnější je spojení
naší mládeže se sousedními Pěčicemi. V soutěžním ročníku 2020/ 2021 budou
Jabkenice působit v těchto soutěžích:

Muži:
TJ Sokol Jabkenice - III. třída OFS Mladá Boleslav, skupina B

Mládež (spojená družstva):
TJ Sokol Jabkenice/ TJ Sokol Pěčice - OP mladší žáci 7+1, skupina B
TJ Sokol Jabkenice/ TJ Sokol Pěčice - OP starší přípravka, skupina A
TJ Sokol Jabkenice/ TJ Sokol Pěčice - Pohár starší přípravky

Příchody/ odchody:
Daniel Hanák - přestup z TJ Žerčice

 
© TJ Sokol Jabkenice, z.s. 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one