Logo TJ Sokol Jabkenice.png

.....hoši narážečku umí i moje stará

TJ SOKOL JABKENICE, z.s. 

50 LET FOTO-.jpg

Sezóna 2011 - 2012

Pondělí 25.června 2012

SG Mcely - SG Jabkenice  3:2

Nádherný fotbal plný technických parádiček ve strhujícím tempu se hrál v sobotu na mcelském hřišti. Před návštěvou zhruba 100 diváků začali domácí o hodně lépe a již v 10.minutě vyhrávali 3:0. S našimi „starými pány" to nevypadalo vůbec dobře. Po třetí obdržené brance se však náš tým semkl a jeho výkon šel rapidně nahoru. Chvílemi jsme předváděli typický španělský ofenzivní fotbal s dlouhým držením míče a skvělou kombinací. Jen střelba k ještě lepšímu výkonu chyběla. Naši hráči by si nejraději nahrávali až do brány. Po poločase se však i toto zlepšilo (v kabině byly nejspíše vypsány velké prémie). Dva góly v domácí síti dávali tušit velké drama v samotném závěru zápasu. Domácí ale velmi dobrým výkonem našim hráčům skórovat již nedovolili. Ke konci zápasu již bylo vidět úbytek sil na obou stranách. Nesmíme ale zapomenout, že polovina našeho mužstva vyrazila na tento zápas na kole v rámci tréninku. A nutno dodat, že všichni, kteří do Mcel šlapali, se vrátili do Jabkenic po vlastní ose a nikdo neskončil ve sběrném voze pro odpadlíky.

16.června 2012

Sokol Jabkenice - SKP Mladá Boleslav  1:1

Historicky poslední zápas sehráli dorostenci na jedničku. Po velmi dobrém výkonu se rozešli se soupeřem smírně. Branku našeho celku vstřelil Vladis Andronov krásnou střelou z 20 metrů. Z důvodu malého počtu hráčů se příští sezónu již dorost do soutěže nepřihlásí a základ týmu bude hostovat v sousedních Rejšicích. Nám divákům tudíž odpadne nedělní dopolední sledování utkání, na které jsme byli dlouhou dobu zvyklí. Děkujeme všem dorostencům za hezké zážitky a předvedené výkony a těm, kteří budou pokračovat v jiném působišti přejeme, ať se jim daří, abychom je co nejdříve mohli vídat v mužstvu dospělých jako navrátivší se posily.

Neděle 10.června 2012

Dětský den se vydařil

Sobotní odpoledne se na našem hřišti konal již tradiční dětský den. Letošní rok se zúčastnilo sice méně dětí, ale i celkový počet 48 bylo slušné číslo. V celém areálu bylo i hodně diváků a všichni byli spokojeni. V již tradiční soutěži o nejproleželejšího utopence letos zvítězil rozdílem pouhého jednoho hlasu pan František Toman a v klání cukrářek byla nejúspěšnější paní Andrea Čechová. Všem, kteří se zúčastnili srdečně děkujeme. Celé odpoledne uzavřel fotbalový zápas mezi Starou gardou Jabkenic a Pivním fotbalovým klubem z Chudíře. Hosté z Chudíře byli po celé utkání lepším týmem a zaslouženě vyhráli 5:0. Po zápase však diváci ocenili potleskem obě mužstva, protože předvedená hra byla opravdu na vysoké úrovni. Motem celého utkání bylo „ udělat si pořádnou žízeň" a to se podařilo. Všichni fanoušci se už těší na odvetu, ve které nedáme Chudířákům svoji kůži zadarmo.  

Úterý 5.června 2012
Dětský den 9 6 2012 - pozvánka.jpg

Úterý 5.června 2012

Slavoj Kropáčova Vrutice „B" - Sokol Jabkenice   2:2

Vydřený bod z posledního utkání sezóny. Naše branky vstřelili Mirek Staněk a Kamil Kos.

 

Sokol Jabkenice - Čechie Čejetice  1:2

Utkání dvou různých poločasů. V prvním poločase byli hosté jasně lepším týmem na hřišti. Do druhého poločasu nastoupili naši kluci jako vyměnění a hlavně bojovností se zaskočenému celku hostí vyrovnali. Nebýt nešťastné situace z konce utkání, kdy jsme si prakticky dali vlastní gól, mohli hráči z Čejetic doplatit na neproměňování svých šancí z prvního poločasu.

Sobota 2. června 2012
Sokol Jabkenice_09062012.jpg

Neděle 27.května 2012

Sokol Jabkenice - Sokol Chotětov  0:3

Jabkenice hledají střelce. I takto, do jedné věty, by šlo shrnout vše, co se v tomto zápase událo. Hra mužstva sice špatná není, ale celému mužstvu schází střelec, který by dokázal vstřelit branku. Devatenáct vstřelených branek v jednadvaceti zápasech je žalostně málo. Žádné z mužstev se nevyvaruje během zápasu nějaké té chybičky, ale když takovouto chybu udělá náš celek a soupeř jí potrestá, je zle, protože góly, o které jde především jsme střílet  zapomněli. I přes solidně odehraný zápas je z toho opět prohra. V posledním zápase sezóny v Kropáčově Vrutici snad tuto špatnou sérii zlomíme.

Branky: Rusiňák Michal, Nežerka Martin, Kern Patrik; Rozhodčí: Brodský Luboš; Delegát: Houška Josef; ŽK: Knížek Miloš, Kraus Ondřej - Rusiňák Michal

 

SK Skalsko - Sokol Jabkenice  0:2

Asi nejlepší výkon v jarní části soutěže dokázali předvést dorostenci na hřišti ve Skalsku. Hra celého mužstva byla od prvního hvizdu v naší režii a nebýt naší nemohoucnosti při střílení branek, mohl být rozdíl ve skóre daleko vyšší. Soupeři jsme tímto výsledkem oplatili smolnou podzimní prohru z domácího hřiště.

Branky: Andronov Vladislav, Šíma Radek; Rozhodčí: Hloucal Radek

Středa 23.května 2012

Tradiční odpoledne plné her pro děti a dospělé se uskuteční ve sportovním areálu TJ Sokol v sobotu 9.6.2012 od 14 hodin.

Více viz. odkaz.

Pondělí 21.května 2012

Sokol Katusice - Sokol Jabkenice  4:1

Branky: Klaus Miroslav 2, Vlk Radomír, Lischka Dominik - Kos Kamil; Rozhodčí: Vrabec Slávek; ŽK: Světlík Petr - Janák Petr


FK Krnsko - Sokol Jabkenice  4:0

Branky: Němec Vojtěch, Stýskal Jakub, Hötzel Tomáš, Hofman Jan; Rozhodčí: Khol Martin; ŽK: 0 - Andronov Vladislav


SG Horky nad Jizerou - SG Sokol Jabkenice  9:2

Snaživý výkon našeho celku nestačil na hru domácích, kteří měli více hráčů na střídání, takže více šetřili síly a hlavně o hodně nižší věkový průměr.

Branky za naše „staré pány vstřelili Mirek Staněk a Vláďa Hanke.

Neděle 13.května 2012

Sokol Jabkenice - FC Nemyslovice  0:2

Velmi špatně se píše o utkání, které bylo k vidění v sobotu na hřišti v Jabkenicích. Po předchozích zápasech všichni věřili, že tento zápas zvládneme a připíšeme si do tabulky po dlouhé době opět tři body, ale soupeř byl proti. Nač je našemu celku platná územní převaha, nač je nám platná snaha všech hráčů poprat se o co nejlepší výsledek, když nevstřelíme branku ani z té nejvyloženější šance. Poté se udělá hloupá chyba, kterou hráči soupeře ihned využijí. Nebýt opět výborně chytajícího Marka Havláta, mohl být rozdíl ve skóre ještě větší. Soupeř byl prostě lepší a proto vyhrál.

Ne za vše může jen špatně pískající rozhodčí, nebo nepřízeň osudu. Kdo se na fotbal kouká nezaujatýma očima jistě to vidí. Fotbal je hra plná emocí, které k němu určitě patří, ale k fotbalu patří i pokora a slušnost a ne jen k soupeři na hřišti. Nezbývá nic jiného než bojovat a třetí třídu udržet i pro příští rok. Schopnosti na to hráči rozhodně mají a my fanouškové jsme o tom přesvědčeni. Tak si to nepokazme.

Branky: Vonášek Petr, Baborák Jan; Rozhodčí: Lafek David; ŽK: Knížek Miloš, Kraus Ondřej, Michal Jaroslav - Vonášek Petr, Vonášek Pavel

SK Jivina - Sokol Jabkenice  0:2

Dorostenci v utkání mužstev které se krčí na samém chvostu tabulky mile překvapili a na horké půdě v Jivině vyhráli.

Branky: Misík Milan, Rotter Robert; Rozhodčí: Flanderka Petr; ŽK: Štafl Michal, Vrabec David - Forejt Zdeněk 

Úterý 8.května 2012

Sokol Jabkenice - SK Jizera Předměřice nad Jizerou 2:6

Začátek zápasu se našemu dorostu opravdu povedl. Z mužstva čišelo odhodlání a bojovnost. Ve 30.minutě jsme vedli už 2:0 a nikdo si nepřipouštěl žádné komplikace. Hosté však do poločasu vyrovnali a v druhém poločase se začali prosazovat stále častěji. Na hřišti začalo být jen jedno mužstvo a to bylo pro výsledek zápasu rozhodující. Hosté do konce utkání přidali ještě čtyři góly a bylo rozhodnuto.

Neděle 6.května 2012

SK Jizera Předměřice nad Jizerou - Sokol Jabkenice 1:0

Do utkání nastoupilo naše mužstvo oslabené o tři hráče základní sestavy s odhodláním uhrát co nejlepší výsledek. Od začátku proto tentokrát nastoupili i tři dorostenci a „stálý náhradník" Mirek Staněk. Domácí tým byl celý první poločas lepším mužstvem, vytvářel si i šance, ale vynikajíci Marek Havlát v brance si se všemi dokázal poradit a i proto se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Domácí měli stále územní převahu, ale bez gólového vyjádření. V 80.minutě se do brejku dostal Ondra Kraus, ale v tváři v tvář domácího brankáře nepřekonal a jeho střela skončila jen o pár centimetrů vedle. Naplnilo se tudíž pravidlo nedáš dostaneš, když v 90.minutě se domácí konečně dočkali, po nepřehledné situaci před naší brankou, domácí skvěle chytajícího Marka Havláta prostřelili a odnesli si vítězství 1:0. Našim nejlepším hráčem byl v tomto utkání Marek Havlát, který zachytal exelentně a na brance ve své síti nenese žádnou vinu. Za zmínku stojí i výkon celé obrané čtveřice, která hrála ve složení Honza „Bůček" Hendrych, Honza Havlát, Mirek Staněk a Luboš Čerych. 

Neděle 6.května 2012

Stará garda jde opět boje. Letošní porci zápasů začne na hřišti v Horkách nad Jizerou, kde 18.května od 17:30 změří síly s domácími borci. Pokud chcete vidět fotbal, kde se celých devadesát minut hraje na krásu se spoustou technických kousků, kliček a narážeček……Pokud chcete vidět fotbal, který není svázán taktikou, ale všichni hrají na doraz, aby si udělali tu správnou žízeň, tak se přijeďte podívat, ať to vidíte na vlastní oči.

Účast v tomto zápase zatím přislíbili:

STANĚK  Miroslav, HAVLÁT Václav, HAVLÁT Jan, ZAVŘEL Jiří, MAJER Pavel, BOHÁČEK  Pavel, PLETKA Dan, ŽITNÍK Tomáš, ŠTECHA Ladislav, KRŠEK Miloš, KRAUS František, DVOŘÁK  Václav. 

Středa 2.Května 2012

SK Jizeran Doubrava - Sokol Jabkenice   5:2

Po dvou zápasech ve kterých naši dorostenci dokázali bodovat přišel zápas v Doubravě, odkud se nám přivézt body  nepodařilo. Výkon mužstva jako celku sice špatný nebyl, ale domácí celek si výhru zasloužil.

Branky: Šimek Stanislav 3, Barcal Jozef, Doležal Antonín - Andronov Vladislav, Rotter Robert; Rozhodčí: Stejskal Jaroslav; ŽK: Klouček Jan, Tesař Vojtěch - Rotter Robert, Andronov Vladislav, Forejt Zdeněk, Záveský Radek

Neděle 29.dubna 2012

Sokol Jabkenice - Sokol Kochánky  0:4

Velice krutá, ale naprosto zasloužená porážka. Hosté nehráli žádný perfektní fotbal, ale dokonale dokázali využít veškerých chyb, kterých se naše mužstvo dopustilo v průběhu celého zápasu. My jsme naopak chyby soupeře nepotrestali. Ikdyž mužstvo dřelo, až do konečného hvizdu, zkorigovat výsledek se nám nepodařilo.

Branky: Lasák Lukáš 2, Jakubčo Lukáš, Husák Martin; Rozhodčí: Moc Zdeněk; Delegát: Fencl Petr; ŽK: Čerych Luboš, Kraus Ondřej, Michal Jaroslav, Janák Petr - Korejza Tomáš

 

Sokol Chotětov - Sokol Jabkenice  1:1

Dorostenci v Chotětově překvapili a po třech bodech z minulého týdne si připsali bod další. Tentokrát ho přivezli z Chotětova, kde se jabkenickým mužstvům již tradičně moc nedaří. V utkání jsme šli do vedení zásluhou Jakuba Vašiny, ale domácí srovnali a obě mužstva se rozešli nerozhodným výsledkem.

Branky: Souček Michal - Vašina Jakub; Rozhodčí: Sobalík Karel; ŽK: Souček Michal- 0

Pondělí 23. dubna 2012

FC Horky nad Jizerou - Sokol Jabkenice 4:1

Na půdě vedoucího týmu soutěže, nepodalo naše mužstvo špatný výkon. Po prvním poločase byl stav nerozhodný 1:1 a až v poločase druhém domácí rozhodli o svém vítězství. Náš výkon by měl být příslibem pro příští mistrovský zápas na domácí půdě, proti týmu z Kochánek.

Branky: Kraus Jakub 3, Mosiurczak Martin - Kos Kamil; Rozhodčí: Janda Petr; ŽK: Sedláček Vladimír - Boubín Václav

 

Sokol Jabkenice - Sokol Kněžmost 4:0

První vstřelené branky našich dorostenců v jarní části soutěže, znamenaly také první jarní vítězství. Dorostenci konečně zabrali a soupeře celkem jednoznačně přehráli. Je vidět, že fotbal hrát nezapomněli a je jen na nich samotných, jaké výkony budou předvádět v příštích zápasech.

Branky: Misík Milan, Andronov Vladislav, Chumlen František, Nastoupil Pavel; Rozhodčí: Bezucha Jan; ŽK: Forejt Zdeněk- 0

Neděle 15.dubna 2012

Sokol Jabkenice - SK Strašnov   1:1

Po ne zrovna nejlepším výkonu, který předvedlo naše mužstvo minulý týden v derby zápase v Žerčicích, jsme nastoupili k velmi důležitému domácímu zápasu proti SK Strašnov. S tímto soupeřem máme dlouhodobě špatnou bilanci, tudíž jsme byli všichni zvědaví, jak naše mužstvo tento zápas zvládne. V prvním poločase, který byl víceméně vyrovnaný jsme se ujali vedení díky penaltě po faulu na Jardu Michala, kterou sám postižený s přehledem proměnil. Druhý poločas naše mužstvo dlouho odolávalo stupňovanému tlaku hostí. Ti nastoupili do druhého poločasu aktivněji, než naši hráči a na hřišti to bylo znát. Naše mužstvo ale poctivě bránilo a podnikalo rychlé protiútoky. Nakonec se ale hostům vyrovnat podařilo, když těsně před koncem řádné hrací doby dokázali po nepřehledné situaci v našem pokutovém území vstřelit branku. Utkání tak skončilo spravedlivou remízou.

Sokol Jabkenice - Sokol Řepov  0:8

Další z řady nepovedených výkonů našich dorostenců. Snahu jim sice upřít nelze, ale ta samotná k lepším výsledkům nestačí. Naši střelci opět vyšli naprázdno, i když několik vyložených šancí měli. Nezbývá než zatnout zuby a bojovat dál.

Neděle 8.dubna 2012

Žerčice - Sokol Jabkenice   1:0

Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodla jedna chyba naší obrany.

Branky: Lochman Martin; Rozhodčí: Brodský Luboš; ŽK: Lochman Martin - Kraus Ondřej, Boubín Václav; ČK: Lochman Martin - Hybler Michal

  

SK Bělá pod Bezdězem - Sokol Jabkenice   10:0

Dorostu se vyloženě nedaří.
Snad to již kluci zlomí příští víkend v domácím utkání s Řepovem a
konečně na jaře vstřelí branku.

Branky: Papič Stojan 2, Umáčený Petr 2, Řehořek Adam 2, Špringl Hynek 2, Košťál Jan, Hruštička Lukáš; Rozhodčí: Bezucha Jan; ŽK: 0 - Šifta Vít
Jan, Hruštička Lukáš; Rozhodčí: Bezucha
Jan; ŽK: 0 - Šifta Vít

Neděle 1.dubna 2012

Sokol Jabkenice - FK Krnsko „B"  2:2

Utkání dvou rozdílných poločasů se hrálo v typicky aprílovém počasí. První poločas patřil zcela jasně našemu mužstvu. Dlouho jsme se ale nemohli prosadit střelecky. Až v závěru poločasu jsme vstřelili dvě branky a do kabin jsme odcházeli spokojeni. Do druhého poločasu nastoupila obě mužstva jako vyměněná. Krnsku se začala dařit kombinace a bylo pro naší branku stále nebezpečnější. V rozmezí tří minut se soupeři podařilo srovnat stav skóre. Hlavně první gól v naší síti, padl zbytečně, po hrubé chybě jinak velmi dobře chytajícího Marka Havláta. Konec zápasu již změnu skóre nepřinesl a tak se oba dva soupeři, rozešli za předvedený výkon spravedlivou remízou.

Branky: Janák Petr 2 - Křováček Aleš 2; Rozhodčí: Navrátil Pavel; ŽK: Andronov Vladislav, Knížek Miloš - Šulc Václav, Hötzel Josef, Šulc Martin; ČK: Knížek Miloš - Šulc Martin

Sokol Jabkenice - Sokol Luštěnice 0:6

Branky: Hrdlička Tomáš 4, Soukup Jakub, Fišer David; Rozhodčí: Řehák Martin; Delegát: Janíček Jaromír; ŽK: Šťastný Ondra, Andronov Vladislav- 0

Neděle 25.března 2012

A začala nám jarní sezóna. Po několika měsíčním půstu bez fotbalu jsme opět mohli vyrazit na fotbal. Obě naše mužstva nastoupili v sobotu 24.3.2012 na hřištích soupeřů.

FK Dobrovice - Sokol Jabkenice 8:0

Dorostenci navázali svými výkony na nevydařenou podzimní část sezóny a v Dobrovici prohráli zaslouženě rozdílem třídy.

Branky: Váňa Matěj 3, Bartoš Ondřej 2, Řehák Jaroslav, Jech Miloš, Hlaváček Jakub; Rozhodčí: Dostál Vlastimil; ŽK: Grabiec Martin - Záveský Radek, Andronov Vladislav, Grus Tomáš

Sporting Mladá Boleslav - Sokol Jabkenice 1:3

Zasloužené vítězství našeho mužstva. Na první ostrý zápas měla naše předvedená hra slušnou úroveň a soupeře jsme zaslouženě přehráli. Kdyby v tomto zápase měli naši hráči lepší mušku, mohli jsme zvítězit i větším rozdílem. 

Branky: Javůrek Jan - Kos Kamil, Janák Petr, Nastoupil Michal; Rozhodčí: Kožej Roman; Delegát: Paulus Martin; ŽK: Míšek Jaroslav, Blažek Martin, Merbs Josef, Pekař Jakub, Křepelka Roman - Kraus Ondřej


Úterý 20.března 2012

Poslední přátelské utkání před začátkem jarní části soutěže nedopadlo dle našich představ. V utkání hraném opět na tréninkovém hřišti na Loučeni jsme podlehli celku Dětenic 1:3 Jedinou branku našeho celku vstřelil Jarda Michal. Zápas byl vyrovnaný,ale s postupem času se ukázalo že hráči Dětenic jsou pohyblivější a víc se snaží hrát. Naši hráči se dostávali do šancí také, ale bez gólového využití. V sobotu 24.3.2012, hrajeme od 15:00 v Mladé Boleslavi na umělé trávě proti Sportingu MB ( za školou Pastelka). Je to první mistrovský zápas, takže všichni věříme, že výkon bude o hodně lepší a že přivezeme nějaké body, nejlépe však všechny tři.

Sobota 17.3.2012

Jaro - 2012 muži

SO

24.3.2012

15:00

Sporting MB - Jabkenice

SO

31.3.2012

16:30

Jabkenice - Krnsko "B"

NE

8.4.2012

16:30

Žerčice - Jabkenice

SO

14.4.2012

17:00

Jabkenice - Strašnov

SO

21.4.2012

17:00

Horky n.Jiz. - Jabkenice

SO

28.4.2012

17:00

Jabkenice - Kochánky

NE

6.5.2012

17:00

Předměřice n. Jiz. - Jabkenice

SO

12.5.2012

17:00

Jabkenice - Nemyslovice

NE

20.5.2012

17:00

Katusice - Jabkenice

SO

26.5.2012

17:00

Jabkenice - Chotětov

SO

2.6.2012

17:00

K. Vrutice - Jabkenice

Jaro - 2012 dorost

SO

24.3.2012

10:30

Dobrovice - Jabkenice

NE

1.4.2012

10:30

Jabkenice - Luštěnice

NE

8.4.2012

10:30

Bělá p. Bez. - Jabkenice

NE

15.4.2012

10:30

Jabkenice - Řepov

NE

22.4.2012

10:30

Jabkenice - Kněžmost

SO

28.4.2012

10:30

Chotětov - Jabkenice

ÚT

1.5.2012

10:30

Doubrava - Jabkenice

NE

6.5.2012

10:30

Jabkenice - struhy

ÚT

8.5.2012

10:30

Jabkenice - Předměřice n. Jiz.

NE

13.5.2012

10:30

Jivina - Jabkenice

NE

20.5.2012

10:30

Krnsko - Jabkenice

NE

27.5.2012

10:30

Skalsko - Jabkenice

NE

3.6.2012

10:30

Jabkenice - Čejetice

NE

17.6.2012

10:30

Jabkenice - SKP MB

Neděle 11.března 2012

V přípravě na jarní část sezóny naše „A" mužstvo sehrálo již dvě přátelská utkání. Již minulý týden jsme celkem jasně přehráli béčko Rejšic 6:2, když branky stříleli Kamil Kos 2x, Jarda Michal 2x, Ondra Šťastný a Vladimír Andronov.

Včera 10.března byl sehrán druhý přátelák s mužstvem Struh. Ten skončil remízou 1:1. Naší branku vstřelil Jarda Michal.

Příští týden v sobotu 17.března si naše mužstvo pozvalo ke generálce před prvním mistrovským zápasem soupeře z Dětenic. Utkání bude sehráno z důvodu nepříznivých klimatických podmínek na tréninkovém hřišti na Loučeni od 13.hodin.  

Sobota 25.února 2012
Tradiční masopustní průvod se povedl, všichni byli spokojení a bylo veselo.
P1040215.JPG
P1040218.JPG
Náš masopustní rej navštívila vzácná návštěva. Zprávy ze zákulisí hovoří o utajovaném těhotenství slečny Berušky. Otec je však zatím neznámý. Návštěva, ale cosi napověděla.
Čtvrtek 22. prosince 2011
sokol Jabkenice.jpg

Středa 21.prosince 2011

V sobotu 17.prosince se uskutečnil již IX. Ročník turnaje ve hře Člověče, nezlob se. Zúčastnilo se celkem 20 hráčů, kteří byli  rozděleni do dvou kategorií (děti + dospělí).  Hrálo se na čtyři kola a každé kolo trvalo 20 minut. Obě kategorie hráli společně. Po čtyřech odehraných kolech bylo pořadí následující:

Dětská kategorie

1. Eliška Tomanová

2. Markéta Fidlerová

3. Kristýna Čechová

4. Petr Fidler


Kategorie dospělých

1. Václav Dvořák st.

2. Jirka Láska

3. Jirka Liška

4. Daniel Chumlen

5. Marek Havlát

6. František Toman

7. Olda Mates

8. Pavel Fidler

9. Hana Černíková

10.Zdeněk Forejt

11.Věra Forejtová

12.Lukáš Havlát

13.Romana Pivoňková

14.Zdeněk Slavík

15.Václav Havlát

16.Filip Dědina

Čtvrtek 15. prosince 2011

Po úspěšném jabkenickém cyklokrosu, který se konal v sobotu 3.12. - Toi Toi cup + Velká cena Jabkenic a v neděli 4.12. - veřejný cyklokros + ČP Masters, nebudeme ani do konce roku zahálet. Následují níže uvedené akce. Jste všichni srdečně zváni.

Zde odkaz na hezké fotky z fotoaparátu našeho dvorního fotografa p. Lásky.

http://rbenes.rajce.idnes.cz/cyklokros_Jabkenice_3.12.2011_od_J.Laska

17. 12. Člověče, nezlob se!
Od 13:30 ve sportovním areálu TJ SOKOL Jabkenice

26. 12. Štěpánský pochod
Sraz v 9 hodin ve sportovním areálu TJ SOKOL Jabkenice

31. 12. Turnaj v pétanque
Od 10 hodin ve sportovním areálu TJ SOKOL Jabkenice

31. 12. Přivítání nového roku
Od 23 hodin v kálku na návsi

1. 1. 2012 Lampionový průvod
Sraz v 17 hodin u prodejny Jednoty

Neděle 13.listopadu 2011

Sokol Jabkenice - SK Skalsko   1:2

V neděli dopoledne jsme byli svědky toho, jak lze prohrát vyhraný zápas. Naši dorostenci vedli 1:0 po poločase a zdálo se, že po dlouhé době budou doma bodovat. Opak byl ale pravdou. Ještě pět minut před koncem zápasu nic nenasvědčovalo tomu, že by tři body neměly zůstat doma. V koncovce zápasu se hostům podařilo dvakrát šťastně skórovat a celý zápas vyhrát. Škoda několika vyložených šancí v průběhu zápasu, které kdyby se proměnili, mohl výsledek vypadat úplně jinak. 

Neděle 6. listopadu 2011

Sokol Jabkenice - FK Krnsko   1:2

Těžký zápas zvládli naši dorostenci se ctí. Musíme podotknout, že nastoupili proti druhému mužstvu tabulky a neodehráli vůbec špatný zápas. Vše podstatné se stalo již v prvním poločase. Nejprve šli hosté do vedení, ale našemu mužstvu se podařilo vyrovnat. Koncem poločasu však hosté vstřelili svou druhou branku, která již byla vítězná. Naši dorostenci se v druhém poločase snažili, ale druhý gól už nepřidali. Výsledek sice body nepřinesl, ale vzhledem k předvedené hře je znát, že se mužstvo lepší zápas od zápasu. Zlepšenou formu budou moci dorostenci ukázat již v neděli 13. listopadu, kdy v posledním podzimním kole přivítají na svém hřišti soupeře ze Skalska.

Sobota 5. listopadu 2011

Sokol Jabkenice - Slavoj Kropáčova Vrutice „B"   2:2

Velmi důležitý zápas začal pro naše barvy velmi dobře. Ujali jsme se vedení a po většinu času prvního poločasu jsme kontrolovali hru. Hostům se za první poločas povedla jediná pohledná akce, ale bohužel jsme z této akce inkasovali. Do šaten se odcházelo za vyrovnaného stavu 1:1. Druhý poločas začali lépe hosté a vytvořili si několik brankových příležitostí. Náš tým podržel velmi dobře chytající Marek Havlát. Do vedení se náš tým dostal v 65.minutě, kdy nádherná střela Mirka Staňka skončila přesně u tyče bezmocného brankáře hostí. Všichni již doufali, že vedení udržíme a do tabulky si připíšeme důležité tři body. Navíc jsme v závěru dostali možnost zahrávat pokutový kop, za faul na pronikajícího Kamila Kosa. V tomto zápase to nebyl první penaltový zákrok na naše hráče, ale až do tohoto okamžiku toto velice nepřesně pískající rozhodčí Brodský zřejmě nepostřehl. Penaltu bohužel Miloš Knížek neproměnil. Následně se pak v plné míře uplatnilo pravidlo nedáš - dostaneš. Hosté podnikli protiútok a ikdyž pomezní rozhodčí signalizoval postavení mimo hru hostujícího útočníka, hlavní rozhodčí Brodský to zřejmě přehlédl (věřme, že v tom nebyl úmysl) a nechal hru pokračovat. K údivu všech ještě odpískal pokutový kop za faul, který viděl v pokutovém území snad jen on sám. Hosté se na rozdíl od našeho celku  při zahrávání pokutového kopu nezmýlili a vyrovnali na konečných 2:2. Nutno dodat, že jsme si velice dobře rozehrané utkání pokazili sami neproměněným pokutovým kopem. Nepřesné výroky rozhodčího jsou jen souhrou náhod a v žádném případě se na ně nemůžeme vymlouvat.

Sobota 29.října 2011

Sokol Chotětov - Sokol Jabkenice   5:0

Jen velmi těžko se dá něco napsat o zápase, který se hrál v sobotu v Chotětově. Domácím ke třem bodům stačil jen velice průměrný, místy až podprůměrný výkon. Čtyři z pěti gólů si naši hráči dali víceméně sami, po hrubých chybách. Sečteno a podtrženo - nejhorší výkon našeho mužstva z celé podzimní sezóny.

Pátek 28.října 2011

SG Benátky nad Jizerou - SG Sokol Jabkenice   2:2 

Velmi podařená odveta jarního zápasu, která se hrála opět na ploše s umělým povrchem v Benátkách nad Jizerou z důvodu obav o terén na hřišti v Jabkenicích. V naprosto vyrovnaném zápase bylo vidět mnoho pohledných akcí na obou dvou stranách, ale i hodně nervozity. Někteří hráči pojali tento zápas jako vrchol své kariéry a za každou cenu chtěli uspět. Naši první branku vstřelil nádhernou střelou nejlepší hráč mužstva Ťapik Nekola a druhou branku vsítil po chybě domácí obrany, na výjimku hrající Kamil Kos.

Pátek 28.října 2011

SK Jizera Předměřice nad Jizerou - Sokol Jabkenice   6:0   

Po prvním poločase, který jsme prohráli 5:0, čekali všichni náš debakl. Naše mužstvo nedokázalo navázat na bojovný výkon z minulého týdne a na hřišti v Předměřicích hráli naši dorostenci bez zájmu, bojovnosti a předváděli odevzdaný výkon. Omluvou nemůže být ani to, že opět hráli jen o deseti hráčích. V druhém poločasu se náš výkon o sto procent zlepšil, ale na uhrání lepšího výsledku to již nestačilo.

Neděle 23.října 2011

Sokol Jabkenice - SK Jivina   3:1

Po dlouhé době se oběma našim mužstvům podařilo během jednoho víkendu stoprocentně bodovat. Dorostenci totiž napodobili mužstvo mužů a po výborném kolektivním, ale hlavně bojovném výkonu přehráli soupeře z Jiviny. Začátek utkání pro nás začal dobře. Ujali jsme se vedení a celkem v poklidu kontrolovali vývoj zápasu. Ale již ke konci prvního poločasu se hosté výrazně zlepšili a začali našemu oslabenému mužstvu zle zatápět. Naši totiž do zápasu nastoupili pouze o deseti hráčích. Brzy po začátku druhého poločasu se hostům podařilo vyrovnat a s naším mužstvem to vypadalo všelijak. Kluci ale zabrali a ohromnou vůlí dokázali zápas dovézt do vítězného konce, když se jim podařilo vstřelit ještě dvě branky. Další potěšující zprávou je to, že celý zápas z lavičky koučoval trenér Filip Dědina, který se před čtrnácti dny při soutěžním zápase s Předměřicemi vážně zranil. Filipe, přejeme ti ať se dáš co nejdříve dohromady a ve vymezeném prostoru na střídačce pobíháš co nejdříve bez berlí.

Sobota 22.října 2011

Sokol Jabkenice - Sokol Katusice   2:1

Po vítězství v minulém kole na hřišti Nemyslovic, nastoupilo naše mužstvo s odhodláním vyhrát i domácí zápas s mužstvem Katusic. Začátek zápasu nám vyšel výtečně. Kamil Kos vybojoval míč, nahrál před branku, kde neomylně zakončil Mirek Staněk. V prvním poločasu jsme hosty k ničemu vážnějšímu nepustili, ale stále jsme nemohli vstřelit druhou branku, která by mužstvo uklidnila. Po několika vyložených šancích a nevyužitých přímých kopech si ve 40.minutě postavil míč k rozehrání dalšího přímého kopu Miloš Knížek a tvrdou ranou za pomoci teči ve zdi vstřelil druhý gól.

V druhém poločasu se hosté výrazně zlepšili a hned v jeho úvodu snížili. Poté se fotbal z hrací plochy vytratil a až do konce zápasu probíhal tuhý boj o každý metr hřiště. Zápas jsme ale dovedli do vítězného konce a tři body zůstaly doma. Kaňkou v samotném závěru utkání bylo jen velmi přísné vyloučení Kamila Kosa, který musel po druhé žluté kartě pod sprchy.

Neděle 16.října 2011

FC Nemyslovice - Sokol Jabkenice   0:2

Na hřišti v Nemyslovicích se nám poslední dobou daří. Minulou sezónu jsme po velmi dobrém a disciplinovaném výkonu dokázali vyhrát 2:3 a i tentokrát se nám v Nemyslovicích dařilo. Po prvním poločase jsme vyhrávali 2:0, když branky vstřelili Kamil Kos a Petr Janák. Domácí tým jsme prakticky k ničemu nepustili. Druhý poločas přinesl ještě několik šancí na každé straně, ale bez využití. Dvoubrankový náskok jsme si již v pohodě udrželi a konečně jsme si připsali tři body za první vítězství. 

Neděle 16.října 2011

Sokol Struhy - Sokol Jabkenice   4:0

 

Neděle 9. Října 2011

Sokol Jabkenice - Sokol Chotětov   1:2

 

V nedělním dopoledním utkání dorostu se hrál po celé utkání pohledný fotbal zásluhou obou mužstev. Naši dorostenci v utkání podali velmi dobrý výkon, i když výsledek byl nakonec nepříznivý. V prvním poločase jsme se ujali vedení po výborně kopnutém přímém volném kopu, který zahrával Ondra Šťastný. Ranou po zemi k tyči nedal brankáři hostí vůbec žádnou šanci. V druhém poločase se podařilo hostům vyrovnat, kdy nikým obtěžovaný hráč vystřelil za hranicí velkého vápna a míč skončil v naší síti. Druhý gól hostí padl z pokutového kopu, když pronikajícího hráče fauloval v pokutovém území Honza Hendrych. Po druhé obdržené brance v naší síti jsme soupeře zmáčkli a vytvořili si několik vyložených šancí. Ale dopravit míč do sítě, když je už celá soupeřova obrana i s brankářem překonána bohužel neumíme. Závěrečný tlak,  v který všichni doufali, zmařila červená karta pro M. Nastoupila, kterou dostal za zbytečné oplácení. Chlapci sice bojovali, ale v deseti na soupeře již nevyzráli.

Sobota 8. října 2011

Sokol Jabkenice - TJ Jizera Předměřice nad Jizerou   0:2

Branky: Wolf Tomáš, Nešněra Tomáš; Rozhodčí: Bezucha Jan; ŽK: Kraus Ondřej

 

Ani v dalším, v pořadí již čtvrtém utkání po sobě, se nám nepodařilo bodovat. Naše hra postrádá přesné zakončení. Ani z těch nejvyloženějších šancí nejsme schopni vstřelit branku. Přestože celé utkání mělo vyrovnaný průběh, nevyvarovalo se naše mužstvo hned v úvodu chyby v rozehrávce, kterou soupeř využil a již od 5. minuty vedl.  Bohužel se nám až do konce zápasu vyrovnat nepodařilo, i když příležitosti k tomu byli, takže všechny tři body si odváží hosté. Stínem tohoto utkání je i velmi vážné zranění našeho brankáře Filipa Dědiny. Po nezaviněné srážce utrpěl komplikovanou zlomeninu pravé nohy. Filipe, tímto ti všichni přejeme brzké uzdravení a hlavně ať jsi brzo v pořádku. Tvůj optimismus a věčně dobrá nálada nám bude chybět, doufejme jen co nejkratší dobu.

Neděle 2.října 2011

Sokol Kněžmost - Sokol Jabkenice 4:1 (2:0)

Branky: Kusý Marek, Novotný Václav, Šrajer Jiří, Fišer Lukáš - Šťastný Ondra; Rozhodčí: Vrabec Slávek; ŽK: Kusý Marek, Sajver Jan, Štěpánek Jan - Hendrych Jan

Sobota 1.října 2011

Sokol Kochánky - Sokol Jabkenice   6:2

Branky: Jakubčo Lukáš 2, Urban Miroslav, Korejza Tomáš, Bezděk Jan, Petrik Martin - Michal Přemysl, Janák Petr; Rozhodčí: Vrabec Slávek; ŽK: Kubín Pavel, Roudnický Jakub - Kraus Ondřej, Knížek Miloš

Středa 28.září 2011

SG Sokol Jabkenice - SG TJ Mcely   3:2

O svátečním Svatováclavském odpoledni se staří páni rozhodli, že si protáhnou své těla a pozvali si k přátelskému utkáni SG Mcely. Diváci, kteří přišli tento zápas v hojném počtu sledovat, se těšili, že konečně po dlouhé době uvidí vítězství našeho mužstva. Po ne zrovna vydařených výkonech „A" mužstva, ale i dorostu, to již jabkenický fanoušek potřeboval. „Staří pánové" nezklamali a po výborném výkonu zvítězili, když jejich branky stříleli Luboš Čerych, Pavel Majer a Mirek Staněk. Nutno ale dodat, že soupeř byl více než vyrovnaným soupeřem a naši borci se na vítězství museli hodně zapotit. O to pak víc jim pak chutnalo zasloužené pozápasové pivo.

 

Středa 28.září 2011

Sokol Jabkenice - SK Jizeran Doubrava   2:3

V dalším mistrovském utkání přivítali naši dorostenci na svém hřišti hosty z Doubravy. Za krásného počasí, čekala hrstka nejvěrnějších diváků, že naše mužstvo získá nějaký ten bodík a nejlépe všechny tři za vítězství. Opak byl ale pravdou. V prvním poločase byli hosté jednoznačně lepší a jen díky své nemohoucnosti při střílení branek nebyl o poločase rozdíl ještě větší než z našeho pohledu přijatelných 0:2. Když začátkem druhého poločasu vstřelili hosté třetí gól, zdálo se být rozhodnuto. Náš tým se trápil a hrál jako by bez zájmu. Poté, co jsme vstřelili první branku, náš celek ožil a začal se čím dál tím víc prosazovat. Následovala druhá branka v síti soupeře a ten se začal bát o výsledek. Konec zápasu nabídnul vyrovnanou partii, ale bohužel našim se již vyrovnat nepodařilo, i když příležitosti k tomu byli.

Pondělí 26. Září 2011

Borci staré gardy zvou všechny příznivce sportu na utkání starých gard Jabkenice - Mcely, které se uskuteční ve středu 28. září od 16:00. Přijďte si spravit chuť po nepovedeném mistrovském utkání „A" mužstva s Horkami. Utkání, dle posledních informací ze zákulisí, bude řídit novic mezi rozhodčími pan ing. Jiří Liška, na jehož výkon jsme všichni moc a moc zvědaví.

Sobota 24. září 2011

Sokol Jabkenice - FK Horky nad Jizerou   0:5

Naši borci schytali doma pěkný debakl. Jinak to ani nejde nazvat. Utkání se našemu týmu vůbec nepovedlo. I když jsme věděli o velké ofenzivní síle hostujícího celku, nedokázali jsme jí vůbec eliminovat. Musíme ale sportovně přiznat, že hosté z Horek byli lepší ve všech směrech a vítězství si zasloužili. Nebýt výborného výkonu Jirky Chládka v brance mohl být výsledek ještě o pár gólů v naší síti horší. Doufejme, že se z tohoto poučíme a již v příštím zápase v Kochánkách ukážeme, že jsme fotbal hrát nezapomněli. 

Sobota 17.září 2011 

SK Strašnov - Sokol Jabkenice   3:1

Na půdu našeho soupeře jsme zajížděli s vědomím, že se nám proti tomuto celku příliš nedaří. V posledních šesti vzájemných utkáních jsme dokázali získat pouze jediný bod, při celkovém skóre 6:16. Začátek utkání však statistikám příliš nenahrával. Po prvním poločase byl totiž stav nerozhodný 1:1 a naše mužstvo bylo domácím víc než vyrovnaným soupeřem. Branku vstřelil zatím náš jediný podzimní střelec Kamil Kos. Ani v druhém poločase nic nenasvědčovalo tomu, že jsou domácí v tomto utkání favoritem. Ale poté přišla ze strany našeho celku nepovedená dvacetiminutovka (zhruba od 60.minuty), ve které jsme dvakrát inkasovali. Oba góly, které náš tým dostal, padly po standartních situacích hlavou. Na tento vývoj už nedokázal náš celek odpovědět a zápas skončil naší prohrou.

Sobota 17.září 2011

Sokol Řepov - Sokol Jabkenice   1:2

Tak jsme se konečně dočkali. Dorostenci zabrali a na hřišti Sokola Řepov celkem překvapivě vyhráli. Po předchozích výsledcích to čekal jen málo kdo. Zápas se pro nás od začátku vyvíjel dobře. Po první půlce jsme šli do kabin s jednobrankovým vedením. V druhém poločase předvedl překrásnou akci Honza Hendrych, když přešel s míčem na kopačkách téměř přes celé hřiště a neomylně skóroval. Stav 2:0 pro nás vydržel až do samého závěru utkání, kdy domácí po velkém tlaku dokázali jen snížit na konečných 1:2.

Úterý 13.září 2011

Zápasový program - SG

Fotbalové prázdniny pro nás „staré pány" skončily a je tedy čas, abychom opět našli fotbalovou obuv, chrániče, popřípadě hojivé mastičky a zařídili si doma propustky a připravili se na náš STAROGARDOVSKÝ fotbalový podzim.

První utkání sehrajeme ve středu 28.9.2011 na domácím hřišti - čas a soupeř se ještě upřesní (je v jednání několik protivníků, ze kterých si vybereme toho nejpřijatelnějšího, abychom se moc neunavili).

Druhý mač je předjednán na pátek 14.10.2011 na hřišti Horek nad Jizerou, kde na nás čeká prvoligový trávník a kvalitní soupeř.

Třetí utkání bude opět na domácím hřišti a to v pátek 28.10.2011 s Benátkami nad Jizerou - odveta za jarní mač na umělce.

Omluvenky se nepřijímají! Děti, družky, manželky, rodinné příslušníky berte s sebou ať nás má kdo chválit. Nejlepší střelec bude moci za odměnu sundat sítě a nejlépe ustrojený hráč zaplatí všem pivo a pro Romana Nekolu samozřejmě nějakou nealkoholickou žbrďolu - pokud nebude platit právě on (mezi námi, favoritem na tuto prémii určitě je).

PS : Oleg Blochin (J.Ch.) nemůže běhat, tak ho asi budeme muset po hřišti nosit.

Neděle 11.září 2011

Sokol Jabkenice - SK Bělá pod Bezdězem  1:4

Ani na popáté se našemu dorostu nepodařilo bodovat, i když snahu celému mužstvu upřít nelze. Hlavně druhý poločas, byli naši dorostenci více než vyrovnaným mužstvem velmi dobře hrajícímu týmu hostů. Ale po hrubých a hlavně úplně zbytečných chybách se kluci sami připravili a lepší výsledek. A tak nezbývá než věřit, že tuto prokletou sérii porážek zlomíme již příští týden v Řepově. 

Sobota 10.září 2011

Sokol Jabkenice - Žerčice  1:1

Sobotní derby se „Hřbitovními koni" ze Žerčic bylo velmi očekávaným zápasem. Čekalo se, zda se hostujícímu mužstvu podaří oplatit domácím potupnou porážku 0:5 z minulé sezóny.

Domácí nastoupili v tomto složení:

Dědina - Láska, Havlát Jan, Havlát Václav, Čerych - Nekola, Kraus, Janák, Bašus - Kos, Veselý. 

V druhém poločase ještě střídali Staněk za Bašuse a Szarközy za Veselého.

První poločas se hrál oboustranně svižný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Ve 22.minutě se po kolmé přihrávce dostal do vápna Michal Bašus, kde byl faulován. Penaltu s přehledem proměnil Kamil Kos. Naši borci byli o něco málo aktivnější, ale do konce prvního poločasu, již nedokázali svou převahu vyjádřit gólově.

V druhém dějství byli naopak o něco málo lepším týmem hosté a po zásluze se jim v 70.minutě podařilo srovnat stav zápasu na 1:1. Vyrovnaný stav tak vydržel až do konce zápasu. S bodem byli určitě spokojenější hosté.

Utkání řídil rozhodčí Vízek za dohledu delegáta p. Houšky.

Neděle 4.září 2011

FK Krnsko „B" - Sokol Jabkenice  1:1

První bod je na světě, i když jsme s ním po pravdě řečeno moc nepočítali. Bojovný výkon našich borců byl po právu odměněn. Branku za naše mužstvo vstřelil Kamil Kos.

Neděle 4.září 2011

Sokol Luštěnice - Sokol Jabkenice  7:2

Ani v dalším zápase se náš dorost nevzpamatoval a prohrál rozdílem třídy. Po prvním poločase byl sice stav nerozhodný 2:2, ale v druhém nás domácí jasně přehráli a zaslouženě vyhráli. Branky našeho mužstva vstřelili Ondra Šťastný a Vláďa Andronov.

Čtvrtek 1.září 2011

Čechie Čejetice - Sokol Jabkenice  5:2

Začátek dorostenecké soutěže nabral závratné tempo a máme odehráno již čtvrté kolo a to díky tomu, že se o prázdninách hrálo systémem středa - neděle. Naši dorostenci ve čtvrtém kole zavítali na hřiště Čejetic, kde prohráli 5:2. Obě branky za náš tým vstřelil Ondra Šťastný. Po čtyřech odehraných kolech má náš tým na svém kontě tři porážky (ve druhém kole jsme měli volno) a proto nezbývá věřit, že se kluci konečně chytí a získají konečně nějaké body. Schopnosti na to určitě mají.

Sobota 27.srpna 2011

Sokol Jabkenice - Sporting Mladá Boleslav   0:1

První mistrovské utkání mužů v sezoně 2011/2012 neskončilo dle našich představ. Po vyrovnaném průběhu hry jsme podlehli soupeři 0:1. Jediná branka zápasu padla v druhém poločase po velice přísně nařízené penaltě, kterou nařídil jinak dobře pískající rozhodčí Navrátil.

 

Neděle 28.srpna 2011

Sokol Jabkenice - FK Dobrovice  1:3

Po vyrovnaném prvním poločase, odcházela obě mužstva do šaten za nerozhodného stavu 1:1. Začátek druhého poločasu patřil našim dorostencům, ale ani z několika vyložených šancí jsme nedokázali vstřelit branku. Postupně se hra vyrovnávala a hosté začali být lepším mužstvem na hřišti, což potvrdili i dvěma góly. Za lepší druhý poločas si hosté nakonec výhru zasloužili.  

Neděle 21.srpna2011

 

Přípravné zápasy na novou sezónu

"A" mužstvo

Sokol Kosořice "B" - Sokol Jabkenice 2:2

Sokol Dětenice - Sokol Jabkenice 2:3


Pátek 22.července 2011

 

Dlouhá letní pauza skončila a blíží se nová sezóna Zde je rozlosování zápasů pro podzimní část sezóny 2011 / 2012.

 

OP dorostu

III.B třída mužů

1. kolo 21.08.2011 10:30

1. kolo  28.08.2011 17:00 

SKP MB - Jabkenice

Jabkenice - Sporting MB

 

2. kolo  24.08.2011

2. kolo  04.09.2011 17:00

Jabkenice - volno

Krnsko "B" - Jabkenice

3. kolo 28.08.2011 10:30

3. kolo  10.09.2011 17:00

Jabkenice - Dobrovice

Jabkenice - Žerčice

4. kolo  31.08.2011 10:30

4. kolo  17.09.2011 16:30

Čejetice - Jabkenice

Strašnov - Jabkenice

5. kolo  04.09.2011 10:30

5. kolo  24.09.2011 16:30

Luštěnice - Jabkenice

Jabkenice - Horky

6. kolo 11.09.2011 10:30

6. kolo  01.10.2011 16:00

Jabkenice - Bělá

Kochánky - Jabkenice

7. kolo  17.09.2011 10:30

7. kolo  08.10.2011 16:00

Řepov - Jabkenice

 Jabkenice - Předměřice

8. kolo  25.09.2011 10:30

8. kolo  16.10.2011 14:00

Jabkenice - N.Ves

Nemyslovice - Jabkenice

9. kolo  28.09.2011 10:30

9. kolo  22.10.2011 15:30

 Jabkenice - Doubrava

Jabkenice - Katusice

10. kolo  02.10.2011 10:30

10. kolo  29.10.2011 14:30

Kněţmost - Jabkenice

Chotětov - Jabkenice

11. kolo  05.11.2011 14:00

11. kolo  09.10.2011 10:30

Jabkenice - K.Vrutice "B"

Jabkenice - Chotětov

12. kolo  16.10.2011 10:30

Struhy - Jabkenice

13. kolo  23.10.2011 10:30

Jabkenice - Jivina

14. kolo  28.10.2011 14:30

Předměřice - Jabkenice

15. kolo 30.10.2011 10:30

AKUMA MB - Jabkenice

16. kolo  06.11.2011 10:30

Jabkenice - Krnsko

17. kolo  13.11.2011 10:30

Jabkenice - Skalsko

© TJ Sokol Jabkenice, z.s. 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one