DSC_0791.JPG
DSC_0622.JPG
Sobota 15. června 2019
TJ Sokol Jabkenice – FC Nemyslovice  0:1 (0:0)

V posledním zápase sezóny naše mužstvo totálně selhalo a prohrálo s 0:1. Opět se ukázala naše slabina s proměňováním šancí. Hosté sice skórovali kuriózně po chybě brankáře Máry Havláta, ale vítězství si za svojí bojovnost a přístup k zápasu zasloužili. I když jsme poslední utkání prohráli, cíl pro tuto sezónu, abychom nesestoupili byl splněn.

Sestava našeho mužstva:
Havlát Marek - Fortner Martin, Azarov Vadym, Toman Martin (82.min. Kubín Martin, Kos Kamil, Nekola Roman (72.min. Hendrych Jan), Filin Volodymyr (51.min. Kraus František), Barančok Luděk (K), Varvarynets Roman I, Zvěřina Vojtěch, Šťastný Ondřej, (46.min. Šedina Jan)

Branky: 82.min. Šámal Pavel

Rozhodčí: Šebela Jiří, Hloucal Radek, Chládek Jiří
Sobota 8. června 2019
TJ Sokol Jabkenice – FC Horky nad Jizerou „B“  6:2 (3:2)

Velmi kvalitní utkání, ve kterém se hrál otevřený a svižný fotbal, z obou stran. Hosty, ale vlastně i sebe, jsme překvapili na naše poměry nevídanou produktivitou. V zápase jsme podali jeden z nejlepších výkonů v sezóně a to i zásluhou dobře hrajících hráčů Horek.

Havlát Marek - Fortner Martin (63.min. Hendrych Jan), Azarov Vadym, Kraus František, Kubín Martin (75.min. Šifta Vít), Kos Kamil (82.min. Škovran Ivan), Nekola Roman, Barančok Luděk (K), Varvarynets Roman I.(87.min. Sedlák Petr), Zvěřina Vojtěch, Blažek Roman (77.min. Láska Lukáš)

Branky: 6.min. Blažek Roman, 20.min. Varvarinets Roman l., 36.min. Varvarinets Roman l., 47.min. Varvarinets Roman l., 80.min. Azarov Vadym, 84.min Šifta Vít – 40.min. Pačej Stanislav, 44.min. Kredba Matěj

Žluté karty: 80.min. Varvarinets Roman l., 82.min. Azarov Vadym -65.min. Pivoňka Radek

Rozhodčí: Žižka Stanislav
Sobota 1. června 2019
TJ Sokol Jabkenice – TJ Sokol Pěčice „B“  4:1 (0:0)

Derby s Pěčicemi slibuje vždy zajímavou podívanou a nebylo tomu jinak ani tentokrát. V prvním poločase se hrál oboustranně vyrovnaný fotbal, bez větších šancí. V druhém poločase nejprve zmrazil domácí příznivce krásným gólem z přímého volného kopu pěčický Tomáš Dufek, ale vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Na 1:1 srovnal Roman Varvarynets. Pak se v rozmezí třech minut  trefili Vadym Azarov a Mirek Staněk. Hlavně branka Mirka Staňka, byla výstavní. Z přímého kopu vymetl pavučiny v šibenici pěčické branky. V závěru přidal svojí druhou branku v zápase Vadym Azarov, nelepší hráč tohoto utkání. A když v 87.minutě nastoupil oblíbenec domácích fans Petr „Péta“ Sedlák, za Romana Varvarynetse, byla tribuna sever v tranzu. Utkání s přehledem řídil rozhodčí Martin Mucek se svými asistenty Zdeňkem Švarcem a Petrem Pažoutem. Pozápasová děkovačka byla hodně veselá. V pozápasovém programu všichni hráči a diváci, popřáli našemu hráči Romanu „Ťapíkovi“ Nekolovi k jeho významnému životnímu jubileu a pak se už jen slavilo.

Havlát Marek - Fortner Martin, Azarov Vadym, Nekola Roman, Barančok Luděk (K), Varvarynets Roman I.(87.min. Sedlák Petr), Zvěřina Vojtěch, Kraus František (84.min. Láska Lukáš), Staněk Miroslav, Šťastný Ondřej (74.min. Hendrych Jan), Blažek Roman (85.min. Šifta Vít)

Branky: 54.min. Varvarynets Roman I., 65.min. Azarov Vadym, 68.min. Staněk Miroslav, 84.min. Azarov Vadym – 50.min. Dufek Tomáš

Žluté karty: 42.min. Zvěřina Vojtěch - 42.min. Vogl Jan

Rozhodčí: Mucek Martin, Švarc Zdeněk, Pažout Petr
Sobota 25. května 2019
TJ Sokol Jabkenice – SK Ledce  4:1 (1:1)

Jednoznačná záležitost našeho mužstva. V celém utkání jsme dominovaly a soupeři jsme nic nedovolili. Kdyby naši hráči měli přesnější mušku, mohlo utkání skončit daleko větším rozdílem. Do utkání zasáhl po dlouhodobém zranění Honza „Bůček“ Hendrych, který dokázal, že bude pro naší sestavu přínosem. Utkání nepřesně řídil hlavní rozhodčí Chrastina.

Havlát Marek - Fortner Martin, Azarov Vadym (77.min. Hendrych Jan), Toman Martin, Bekker Andriy (84.min. Kraus František), Kos Kamil, Nekola Roman, Hychka Ivan (63.min, Šťastný Ondřej), Varvarynets Roman I. (93.min. Sedlák Petr), Zvěřina Vojtěch (90.min. Šifta Vojtěch), Barančok Luděk (K)

Branky: 6.min. Bekker Andriy, 55.min. Kos Kamil, 80.min. Varvarynets Roman I., 85.min. Varvarynets Roman I. – 9.min. Donát Adam

Žluté karty: 66.min. Fortner Martin, 55.min.+94.min. Kos Kamil – 55.min. Zachař Milan, 39.min.+59.min Donát Adam, 80.min Truhelka Jan, 52.min. + 85.min Kollátor David, 63min. Dobruský Jan

Červené Karty: 61.min Toman Martin, 94.min. po druhé ŽK Kos Kamil – 59.min. po druhé ŽK Donát Adam, 85.min. po druhé ŽK Kollátor David

Rozhodčí: Chrastina Petr, Zezula René, Tomšovicová Kristýna
Sobota 18. května 2019
TJ Sokol Jabkenice – TJ Sokol Luštěnice „B“  0:0 (0:0)

Nervózní utkání ve kterém jsme opět promarnili několik vyložených šanci a tím se připravili o vítězství.

Havlát Marek - Fortner Martin, Azarov Vadym (78.min. Toman Martin), Kraus František (46.min, Šťastný Ondřej), Bekker Andriy, Kos Kamil, Nekola Roman (84.min. Hychka Ivan), Varvarynets Roman I., Staněk Miroslav (67.min. Smutný Ondřej), Zvěřina Vojtěch, Barančok Luděk (K)

Rozhodčí: Kamenický Lukáš
Sobota 11. května 2019
TJ Sokol Jabkenice – Slavoj Kropáčova Vrutice „A“  2:4 (1:3)

Hráči hostů dali našemu mužstvu lekci z produktivity. V prvním poločase se hosté po vyrovnaném průběhu dostali do vedení 1:3. V druhém poločase přidali v 50. minutě čtvrtou branku a od té doby se již jen bránili našemu tlaku. Naše koncovka je však žalostná a i proto skončilo utkání výhrou hostů. Co je platné že první mužstvo tabulky jasně přehráváme a nedokážeme vstřelit kýžené branky i z těch nejvyloženějších šancí.

Havlát Marek - Fortner Martin, Azarov Vadym (85.min. Toman Martin), Kraus František, Bekker Andriy (90.min. Hychka Ivan), Kos Kamil, Nekola Roman, Smutný Ondřej (69.min, Šťastný Ondřej), Varvarynets Roman I., Zvěřina Vojtěch, Barančok Luděk (K)

Branky: 38.min. Kos Kamil, 69.min. Azarov Vadym - 13.min. Korec Michal, 41.min. Musil Tomáš, 42.min. Korec Michal, 50.min. Jarolím Martin

Rozhodčí: Chrastina Petr

Sobota 4. května 2019
SK Bezno-Sovínky „A“ - TJ Sokol Jabkenice  4:0 (2:0)

V utkání jsme podali velmi slabý výkon, takto se o záchranu nehraje. Ze všeho nejvíc, naše hráče zajímali diskuze s rozhodčím, který byl v některých případech až velmi benevolentní. Za zmínku snad stojí jen výkon Vojty Zvěřiny a Fandy Krause, kteří bojovali až do konce.

Havlát Marek - Fortner Martin (77.min. Nekola Roman), Azarov Vadym, Toman Martin (46.min. Šťastný Ondřej), Kraus František, Bekker Andriy (26.min. Medvid Konstiantyn), Kos Kamil (46.min. Kubín Martin), Varvarynets Roman I. (85.min. Škovran Ivan), Janák Petr, Zvěřina Vojtěch, Barančok Luděk (K)

Branky: 18.min. Hötzel Tomáš, 43.min. Hötzel Tomáš, 61.min. Hötzel Tomáš, 81.min. Hötzel Martin

Rozhodčí: Šebela Jiří

Sobota 27. dubna 2019
TJ Sokol Jabkenice – SK Jizera Předměřice  1:4 (1:1)

V nekompletní sestavě jsme s favoritem utkání drželi první poločas krok. V druhém poločase, jsme ale již na soupeře nestačili a i přes bojovný výkon jsme soupeři zaslouženě podlehli. Zápas velmi dobře řídil rozhodčí Žižka.

Havlát Marek - Azarov Vadym, Toman Martin (61.min. Kraus František), Bekker Andriy (88.min. Sedlák Petr), Kos Kamil (74.min. Šifta Vít), Nekola Roman, Staněk Miroslav, Smutný Ondřej (77.min. Šťastný Vladimír), Zvěřina Vojtěch, Barančok Luděk (K), Šťastný Ondřej (77.min. Kubín Martin)

Branky: 8.min. Smutný Ondřej - 36.min. Práger Václav, 67.min. Práger Václav, 72.min. Práger Václav, 74.min. Práger Václav

Rozhodčí: Žižka Stanislav, Kamenický Lukáš, Knížek Milan
Neděle 21. dubna 2019
TJ Sokol Chotětov „B“ - TJ Sokol Jabkenice  3:1 (1:1)

První, ze dvou našich jarních utkání na soupeřových hřištích, jsme odehráli na hřišti v Chotětově s místním béčkem. Do utkání jsme vstoupili dobře a ve 14.minutě šli do vedení zásluhou Romana Varvaryntse l. Domácí však brzy vyrovnali a hra byla až konce prvního poločasu vyrovnaná.
V druhém poločase jsme se neubránili chybám, které domácí využili. Za druhý poločas, ve kterém byli chotětovští lepším týmem, jsou to tři body zasloužené.

Havlát Marek - Fortner Martin (77.min. Nekola Roman), Azarov Vadym, Kraus František, Bekker Andriy, Kos Kamil, Šťastný Ondřej (77.min. Toman Martin), Varvarynets Roman I., Varvarynets Roman ll., Filin Volodymyr (86.min. Škovran Ivan), Barančok Luděk (K)

Branky: 16.min. Váňa Matěj, 53.min. Kern Patrik, 73.min. Potůček Petr – 14. min. Varvarynets Roman l.

Zápas nepřesně řídil rozhodčí Petr Novák
Sobota 13. dubna 2019
TJ Sokol Jabkenice – Sokol Struhy  1:1 (1:1)

V druhém jarním zápase jsme na našem hřišti přivítali mužstvo Struh. Hosté byli dle postavení v tabulce jasnými favority a ihned od začátku zápasu, se začali předzápasové prognózy naplňovat. Hrálo se většinou na naší polovině a naše mužstvo se bránilo. Do vedení se mužstvo Struh dostalo ve 20. minutě, kdy po chybě ve středu hřiště podnikli hráči soupeře rychlý protiútok a Dominik Hlinovský z pravé strany prostřelil vyběhnuvšího Marka Havláta. Po obdržené brance začal náš celek hrát aktivněji, více jsme napadali, lépe kombinovali a hráčům soupeře jsme se začali herně vyrovnávat. Hosté již nebyli tak nebezpeční a čím dál víc se soustředili na obrannou hru. Vyrovnání po zásluze přišlo ve 37. minutě, kdy po hezké akci vstřelil svůj premiérový gól Vadym Azarov.
V druhém poločase bylo naše mužstvo aktivnější a s přibývajícími minutami jsme hosty ze Struh přehrávali čím dál víc. Soupeř odpadal i po fyzické stránce. Kdybychom proměnili alespoň některou šanci, kterou jsme si vypracovali, mohli bychom se radovat z výhry. Utkání skončilo remízou a tu bychom před utkáním asi brali. Hosté si bod zasloužili za první poločas, ve kterém byli lepší.

Havlát Marek - Fortner Martin, Azarov Vadym, Kraus František (68. min. Staněk Miroslav), Bekker Andriy, Kos Kamil, Nekola Roman, Varvarynets Roman I., Filin Volodymyr, Barančok Luděk (K), Zvěřina Vojtěch (23. min. Šťastný Ondřej, (86. min. Kubín Martin))

Branky: 37.min. Azarov Vadym – 20. min. Hlinovský Dominik

Rozhodčí: Černý Roman
Sobota 6. dubna 2019
TJ Sokol Jabkenice – TJ Žerčice  2:0 (2:0)

První jarní utkání přilákalo více jak stovku diváku a ti museli po utkání odcházet spokojení, pokud tedy nepřáli hostujícímu týmu Žerčic. Derby se hrál ve svižném tempu a bylo na co koukat. Žerčičtí „Hřbitovní koně“ vletěli do zápasu ve svižném tempu a úvodních pět minut se hrálo v jejich režii. Pak jsme však podnikli rychlý protiútok a střelu, která se odrazila od břevna žerčické branky, s přehledem uklidil do sítě Volodymyr Filin. Jedna ze tří zimních posil. Po vstřelené brance se hra vyrovnala. Žerčičtí fotbalisté byli sice více na míči, ale jakmile ho ztratili, vyráželi naši hráči do rychlých a nebezpečných protiútoků. Jeden takový přišel ve 31. minutě. Roman Varvarynets I. byl sražen v pokutovém území brankařem, když se ho snažil obejít  pískala se penalta. K jejímu provedení se postavil střelec zabiják Kamil Kos a penaltu s přehledem proměnil. Rozhodčí Pažout však pokutový kop nechal opakovat. I druhou penaltu však Kamil proměnil a bylo to 2:0. Do konce poločasu se již nic podstatného na hřišti nestalo.
V druhém poločase se hra moc nezměnila. Žerčice se snažili zkorigovat výsledek, ale pozorná obraná hra našeho týmu, žerčické fotbalisty k žádným nebezpečným zakončením nepouštěla. Výjimkou byly volné přímé kopy, které hosté zahrávali. Jejich exekutoři se však s přesnou muškou v sobotu nepotkali. V 80. minutě se hostům sice podařilo skórovat, ale branka nebyla uznána dobře pískajícím rozhodčím Janem Pažoutem, pro útočný faul. První jarní utkání skončilo důležitým vítězstvím. Uvidíme, zda se nám bude dařit i další víkend kdy na našem hřišti přivítáme mužstvo Struh.

Havlát Marek - Fortner Martin, Kraus František (89. min. Škovran Ivan), Bekker Andriy, Kos Kamil (87. min. Šifta Vít), Varvarynets Roman I. (82. min. Smutný Ondřej), Nekola Roman (73.min. Toman Martin), Janák Petr, Volodymyr Filin (80. min. Šťastný Ondřej), Barančok Luděk (K), Zvěřina Vojtěch (76. min. Blažek Roman)

Branky: 4.min. Filin Volodymyr, 32.min. Kos Kamil (PK)

Rozhodčí: Pažout Jan
Sobota 3. listopadu 2018
TJ Sokol Pěčice „B“ - TJ Sokol Jabkenice  1:2  (0:0)

Úplně jiné utkání, než jsme sehráli minulý týden v Ledcích. Z mužstva bylo cítit odhodlání pěčické béčko po dlouhé době porazit, a to se nakonec povedlo. V prvním poločase se hrál svižný fotbal, ale bez vyložených šancí. Diváci se ale nenudili. V druhé půli šli domácí do vedení, opět po naší chybě. To ale naše hráče nakoplo a začali jsme domácí přehrávat. Zaslouženě jsme vyrovnali a v závěru zápasu, jsme vstřelili zásluhou Petra Janáka druhou branku, která zajistila vítězství v celém zápase. Všichni naši hráči podali výborný výkon. Škoda jen, že to bylo až v posledním zápase podzimní části. Na jaře máme soupeřům co oplácet.

Havlát Marek – Fortner Martin, Bekker Andriy (67.min Šedina Jan), Kos Kamil, Nekola Roman, Varvarynets Roman II. (84.min Šťastný Ondřej), Janák Petr, Varvarynets Roman I., Barančok Luděk, Zvěřina Vojtěch, Smutný Ondřej (46.min. Kubín Martin)

Branky:  64.min. Šťastný Michal - 72.min. Kos Kamil, 85.min. Janák Petr

Neděle 28. října 2018
SK Ledce - TJ Sokol Jabkenice  2:1  (1:0)

Utkání hrané v nevlídném počasí nemohlo nikoho z mála přihlížejících diváků uspokojit. Na obou stranách se hrálo nepřesně a bez momentu překvapení. Utkání tak rozhodly chyby, kterých jsme vytvořili o jednu víc než domácí a to rozhodlo.

Havlát Marek – Fortner Martin, Kubín Martin (60.min. Bekker Andriy), Kos Kamil, Nekola Roman, Toman Martin (29.min. Varvarynets Roman II.), Janák Petr, Šifta Vít (28.min. Varvarynets Roman I.), Barančok Luděk (K), Šťastný Ondřej (72.min. Cotarlet Dumitru Ionut), Šedina Jan.

Branky:  26.min. Dobruský Jan, 80.min. Kamier Tomáš – 75.min. Bekker Andriy

Rozhodčí: Kuba Michal
Sobota 20. října 2018
TJ Sokol Luštěnice "B"  - TJ Sokol Jabkenice  1:0  (0:0)

Vyrovnané utkání, které rozhodla hrubá chyba naší obrany v 65. minutě zápasu, kdy jsme nepokryli soupeřova hráče, který natřikrát dorážel vyražený míč, brankářem Markem Havlátem, do sítě. Byla to škoda, protože soupeř byl hratelný a bod by nám z tohoto utkání pomohl. Velkým pozitivem je však návrat Martina Kubína do sestavy. Martin absolvoval mentální trénink u odborníků a na jeho hře to bylo znát. Nediskutoval s rozhodčím ani s protihráči a odpustil si i ostřejší zákroky, kterými je vyhlášený. Za 80 minut na hřišti, nebyl napomínán žlutou kartou, což se již dlouho nestalo.  Byl jedním z našich nejlepších hráčů na hřišti. Teď se jen můžeme modlit, zda příští týden nedá přednost bruslím před kopačkami.

Havlát Marek – Fortner Martin, Kubín Martin (80.min. Škovran Ivan), Bekker Andriy, Kos Kamil, Nekola Roman (70.min. Varvarynets Roman II.), Janák Petr, Varvarynets Roman I., Zvěřina Vojtěch, Barančok Luděk (K), Cotarlet Dumitru Ionut (46.min. Kraus František)

Branky:  65.min. Grus Josef

Rozhodčí: Dyňa Marián
Sobota 13. října 2018
Slavoj Kropáčova Vrutice "A"  - TJ Sokol Jabkenice  6:1  (5:1)

Ve Vrutici jsme prospali první poločas a střelecky disponovaný útočník domácích Michal Korec nám vstřelil za 34 minut pět branek. Druhý poločas se už jen dohrával. Z naší strany velmi nepovedený zápas. Musíme jen doufat, že příští víkend v Luštěnicích proti místnímu „béčku“, podáme lepší výkon.

Havlát Marek – Fortner Martin, Boháček Michal (46.min. Kos Kamil), Bekker Andriy, Toman Martin, Nekola Roman, Varvarynets Roman I. (86.min. Sedlák Petr), Smutný Ondřej, Šedina Jan, Barančok Luděk (K), Šťastný Ondřej (76.min. Šifta Vít)

Branky:  2.min. Korec Michal,  18.min. Korec Michal, 21.min. Korec Michal, 29.min. Korec Michal, 34.min. Korec Michal, 67.min. Vaněk Jan  – 36.min. Toman Martin

Rozhodčí: Kubín Josef
Sobota 6. října 2018
TJ Sokol Jabkenice – SK Bezno-Sovínky „A“  1:1  (1:0)

Vyrovnané utkání, ve kterém byli hosté techničtější, ale špatný terén na našem hřišti jim očividně nevyhovoval. V prvním poločase jsme podali lepší výkon než v druhém poločase. Do vedení nás dostal Roman Varvarynets I., když využil chyby obrany Bezna. V druhém poločase jsme neproměnili pokutový kop a to bylo na vývoj zápasu rozhodující. Hosté v 89.minutě vyrovnali a připravili nás tím o výhru.

Havlát Marek – Fortner Martin, Toman Martin (90.min. Cotarlet Dumitru Ionut), Nekola Roman, Janák Petr, Varvarynets Roman I., Smutný Ondřej (82.min. Škovran Ivan), Šedina Jan, Zvěřina Vojtěch, Barančok Luděk (K), Varvarynets Roman II.

Branky:  36.min. Varvarynets Roman l. – 89.min. Šišpela Jan

Rozhodčí: Louda Tomáš
Neděle 30. září 2018
SK Jizera Předměřice - TJ Sokol Jabkenice  5:2  (4:0)

Domácí byli po celý zápas rychlejší, pohyblivější a lépe kombinovali. Naše mužstvo se dostalo do hry až v druhém poločase, když domácí vystřídali čtyři hráče základní sestavy. Výkon našich hráčů byl rozpačitý a tři body zůstaly v Předměřicích zaslouženě.

Havlát Marek - Toman Martin (46.min. Fortner Martin), Boháček Michal (46.min. Šedina Jan), Bekker Andriy (46.min. Blažek Roman), Kos Kamil, Nekola Roman, Varvarynets Roman I., Smutný Ondřej (80.min. Škovran Ivan), Varvarynets Roman II. (68.min. Šifta Vít), Zvěřina Vojtěch, Barančok Luděk (K)

Branky:  2.min. Pokorný Karel, 23.min Pokorný Karel, 24.min. Skalický Robert, 36.min. Práger Václav, 58.min. Pokorný Karel - 52.min. Varvarynets Roman I., 76.min. Barančok Luděk

Sobota 22. září 2018
TJ Sokol Jabkenice – TJ Sokol Chotětov „B“  1:0  (1:0)

Do prvního domácího utkání jsme vstoupili s odhodláním získat tři body a vylepšit tak bodový stav na našem kontu. Začátek utkání byl v naší režii. Soupeře jsme překvapili aktivním napadáním, což hostům dělalo očividně problémy. Vedoucí branku vstřelil po chybě obrany Roman Varvarynets l. Nakonec se ukázalo, že to byla branka vítězná. Hráči Chotětova sice byli po obdržené brance aktivnější, ale nadařilo se jim střelecky, na čemž měl v tomto utkání velkou zásluhu brankař Marek Havlát. Ten odchytal na podzim své nejlepší utkání. Naše mužstvo zaslouží velkou pochvalu za bojovný a ke konci zápasu, když docházely síly, místy heroický výkon. První vítězství se sice nerodilo lehce, ale nejdůležitější je, že tři body zůstaly doma.

Havlát Marek – Toman Martin, Bekker Andriy (56.min. Šifta Vít) , Kos Kamil, Nekola Roman, Varvarynets Roman I., Smutný Ondřej (84.min. Škovran Ivan), Šedina Jan, Zvěřina Vojtěch, Barančok Luděk (K), Boháček Michal

Branky:  15.min. Varvarynets Roman l.

Rozhodčí: Pažout Petr
Sobota 15. září 2018
TJ Sokol Struhy - TJ Sokol Jabkenice  2:1  (2:1)

Havlát Marek - Fortner Martin, Bekker Andriy (85.min. Kubín Martin) , Kos Kamil (77.min. Boháček Michal), Nekola Roman, Varvarynets Roman I., Smutný Ondřej (59.min. Blažek Roman), Šedina Jan, Zvěřina Vojtěch, Barančok Luděk (K), Šťastný Ondřej (59.min. Toman Martin)

Branky:  10.min. Hlinovský Dominik, 29.min Hlinovský Dominik,. - 2.min. Smutný Ondřej

Rozhodčí: Zezula Miroslav
Neděle 9. září 2018
TJ Žerčice - TJ Sokol Jabkenice  3:1  (1:0)

V prvním letošním derby se hrál svižný fotbal. Domácí šli do vedení v deváté minutě, když z dálky tvrdě vystřelil Jiří Krouský. Od břevna se míč pro nás nešťastně odrazil do brankaře Marka Havláta, který nestačil zareagovat a od jeho zad skončil v síti. Poté se hra přelévala od jedné brány k druhé. V prvním poločase jsme měli několik šancí, ale mířili jsme hodně nepřesně.  Ve 33. minutě se zranil Andriy Bekker, jedna z našich letních posil, a na jeho místo nastoupil Michal Boháček. V druhém poločase jsme poslali do hry rychlého Romana Varvarynetse II. a na hře se to opět jako v Nemyslovicích projevilo. Naši hráči byli aktivnější a v 68. minutě zaslouženě vyrovnali. Po vstřelení branky jsme měli dále více ze hry a vypadalo to, že jen jen otázka času kdy vstřelíme druhou branku. Opak však byl pravdou. Po hrubé chybě v 77. minutě, kterou vyrobil Marek Havlát se domácí ujali vedení a v nastavení, když jsme již hráli vabank po brejku tří hráčů proti našemu jednomu, rozhodl utkání Dušan Moc. Předvedená hra v podání našeho celku nebyla špatná, ale pokud se nevstřelí branky, zvítězit se nedá. Domácí museli být s výsledkem maximálně spokojení, protože se ukázalo, že z minima vytěžili maximum, co šlo.

Havlát Marek - Fortner Martin, Bekker Andriy (33.min. Boháček Michal), Kos Kamil, Varvarynets Roman I, Smutný Ondřej, Šedina Jan (46.min. Varvarynets Roman II.), Zvěřina Vojtěch (81.min Kubín Martin), Janák Petr, Barančok Luděk (K), Šťastný Ondřej (78.min. Toman Martin)

Branky:  9.min. Krouský Jiří, 77.min Moc Dušan, 90.min. Moc Dušan - 68.min. Zvěřina Vojtěch.

Rozhodčí: Novák Petr
Sobota 1. září 2018
FC Nemyslovice - TJ Sokol Jabkenice  1:1  (0:0)

Ve druhém kole zamířili naši hráči na hřiště do Nemyslovic. Toto hřiště svými malými rozměry, našim hráčům moc nevyhovuje. A když vezmeme ještě styl hry domácích, tak nás rozhodně nečekalo jednoduché utkání. Vše se naplnilo již v prvním poločase. Domácí byli po začátku utkání více na míči a hráli důrazněji v osobních soubojích. Naši hráči se ale postupem času tomuto stylu hry přizpůsobili a hru vyrovnali. Do šaten se šlo za nerozhodného stavu.
Po změně stran nastoupil poprvé za naše mužstvo Roman Varvarynets ll. Na hře se to ihned projevilo. Naši hráči byli aktivnější a na domácí hráče toto platilo. Do vedení jsme se dostali po brance Romana Varvaryntse l. Po rychlé akci se dostal až sám před brankaře, kterému nedal šanci. Domácí pak zmobilizovali všechny síly, aby utkání neskončilo jejich prohrou. Několik šancí sice neproměnili, nebo je skvěle vychytal Marek Havlát. Nestačil jen na dorážku domácího útočníka, ke kterému se míč šťastně odrazil, a on dorážel do prázdné brány. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou. Utkání řídil nepřesně na obě strany rozhodčí Brodský.

Havlát Marek - Fortner Martin, Toman Martin (46.min. Varvarynets Roman ll.), Bekker Andriy, Kos Kamil, Nekola Roman, Varvarynets Roman l., Smutný Ondřej (82.min. Kubín Martin),  Šedina Jan, Barančok Luděk (K), Šťastný Ondřej

Branky:  76.min. Kubeček David - 55.min. Varvarynets Roman l.

Rozhodčí: Brodský Luboš
Neděle 26. srpna 2018
FC Horky nad Jizerou „B“ - TJ Sokol Jabkenice  6:2

Tak jsme opět ve třetí třídě. V prvním mistrovském utkání sezóny sehrálo naše mužstvo na hřišti v Horkách. Jak se dalo čekat domácí nasadili do hry několik hráčů ze soupisky „A“ mužstva, které postoupilo do divize. Na hřišti to bylo vidět. Domácí hráči byli agresivnější, rychlejší a lépe kombinovali. Naše mužstvo však i přes prohru sehrálo velmi dobrý zápas a ostudu rozhodně neudělalo. Na hřišti v Horkách to nebude mít jednoduché nikdo. Pokud Horecký „A“ tým nebude hrát své utkání ve stejný den jako „béčko“.
Pochvalu zaslouží i jabkeničtí cyklofans, pod vedením zkušeného organizátora Míry Kosáka. Do dějiště na svých přibližovadlech dorazili v hojném počtu, a i když nebyli slyšet, hráče na hřišti morálně podpořili.

Havlát Marek - Fortner Martin, Toman Martin (46. min. Šedina Jan), Bekker Andriy, Kos Kamil, Varvarynets Roman, Smutný Ondřej (74. min. Kubín Martin), Hendrych Jan (40. min. Nekola Roman), Janák Petr, Barančok Luděk (K), Šťastný Ondřej (76. min. Blažek Roman)

Branky: 26.min. Kohout Václav, 33.min. Váňa Jan (PK), 40. min. Kohout Václav, 42.min. Váňa Jan, 46.min. Koba Vladyslav, 71.min. Koba Vladyslav - 44.min. Varvarynets Roman, 80. min. Blažek Roman