Sezóna 2019 - 2020 "A" mužstvo

Sobota 27.10. 14:30

TJ Sokol Jabkenice : TJ Žerčice 1:3  (1:1)

Branky: 38. Barančok Luděk – 39. Doležal Pavel, 59. Bucek Martin, 93. Mulač Marek

Rozhodčí: Pažout Jan

Diváků: 80

ŽK: 63. Hendrych Jan, 87. Azarov Vadym, 92. Barančok Luděk - 82. Hanuš Milan, 87. Mulač Marek, 88. Benda David, 89. Kollárik Milan, 89. Doležal Pavel, 94. Čáslava Pavel

Sestava TJ Sokol Jabkenice:
Havlát – Toman, Barančok, Fortner, Hendrych – Kos, Jílek (K), Konečný, Azarov, Šťastný – Varvarynets

Střídali: Nekola, Kraus, Staněk

Poslední domácí zápas podzimní části sezóny je minulostí. V parádním počasí zavítalo na jabkenický pažit mužstvo sousedních Žerčic. Vzhledem k postavení tabulce a geografickému postavení na mapě se dal očekávat velmi třaskavý duel, kdy je mi trochu záhadou, proč okresní svazová garnitura vyslala k takto důležitému duelu pouze jednoho rozhodčího, kterým byl Jan Pažout. Ten však, byť ho to jistě stálo spoustu psychického vypětí, odřídil utkání v rámci možností.

Již v 15. minutě se na hřišti začaly dít věci. V pokutovém území Jabkenic se za obrovského výkřiku svalil k zemi hostující Bucek a sudí Pažout neváhal odpískat pokutový kop, který však pod nátlakem domácích hráčů a reakci hostujícího hráče, který se po chvíli přiznal, že k nedovolenému zákroku nedošlo, odvolal. Následné momenty nepřinesly až do závěru 1. půle nic zásadního a samotné skóre se poprvé měnilo až v 38. minutě. Na rohový kop Varvarynetse si na zadní tyč seběhl Barančok a otevřel tak gólový účet - 1:0. Radost domácích hráčů však bohužel netrvala dlouho, jelikož hned minutu na to ztratili míč lacině na půlce hřiště a následný brejk využil hostující Doležal dokonale - 1:1.

Po změně stran se nadále hrálo vyrovnané utkání, kde sice domácí tahali za delší konec provazu, ale byli to hosté, kdo udeřil podruhé a to, když nedorozumění v jabkenických obranných řadách využil Bucek a poslal hosty do vedení. Obdržená branka však hosty ze Žerčic nenakopla a byli to stále hráči Jabkenic, kteří drželi míč na svých kopačkách a hnali se za vyrovnáním. Největší šanci na srovnání skóre spálil Azarov, když neproměnil pokutový kop. Marná pak byla snaha dobýt žerčickou bránu a vyrovnat, jelikož množství standardek, rohových kopů a závarů dokázali hostující hráči odvrátit, aby v 93. minutě stvrdili 3 bodový import Mulačem, který v netradiční ekvilibristické poloze dokázal využít rychlý brejk do otevřené obrany a uzavřel tak skóre na 1:3.

Jabkeničtí fotbalisté tak poslední podzimní domácí zápas nezvládli a příští víkend se pokusí na půdě předposledního Strašnova o částečný reparát.

Utkání bude odehráno v sobotu 2.11. a to již v 10:30!

autorem článku je Jan Lukeš

Sobota 19.10. 15:30

TJ Sokol Jabkenice : TJ Sokol Chotětov „B“ 1:1  (1:1)

Branky: 45. Azarov Vadim z pen. – 40. Vávra Miroslav

Rozhodčí: Šebela Jiří – Horák Jan, Hercíková Lucie

Delegát utkání: Janíček Jaromír

Diváků: 60

ŽK: 48. Šťastný, 60. Fortner, 90. Varvarynets – 61. Kraus
ČK: 43. Krejčík (TJ Sokol Chotětov „B“)

Lukeš – Toman, Barančok, Fortner, Hendrych – Kos, Jílek (K), Nekola, Azarov, Šťastný – Varvarynets

Střídali: Havlát, Kraus, Kubín
V příjemném sobotním odpoledni zavítalo do jabkenického sportovního areálu mužstvo Sokola Chotětov „B“, které přijelo jako lídr soutěže a dal se tak očekávat zajímavý duel.

Hned úvodní okamžiky utkání ukázaly, že gólové hody se dnes konat nebudou a opatrný fotbal z obou stran byl toho jasným důkazem. Hosté, jenž přijeli bez posil z „A“ mužstva (souběžné utkání 1. B Třídy), se nikam nehrnuli a spíše trpělivě čekali s čím přijdou domácí, kteří tak tahali za delší konec provazu, avšak bez kýženého efektu. První vážnější příležitost si vypracoval ve 30. minutě Kos, avšak jeho pokus s notnou dávkou štěstí vytěsnil na tyč hostující gólman Bůžek. Užuž se schylovalo k tomu, že 1. poločas skončí bez branek, avšak závěrečná pětiminutovka tuto myšlenku zcela vyvrátila. V probíhající 40. minutě odevzdali domácí balon soupeři a Ti nabídnutý brejk zužitkovali dokonale, kde na konci celé akce byl hostující kapitán Vávra, který dostal rychlou přihrávku do otevřené obrany, elegantně se zbavil Fortnera a Lukešovi v brance domácích nedal svoji tvrdou střelou na zadní tyč šanci – 0:1. Domácí nesložili zbraně a podařilo se jim ještě do poločasu vyrovnat a to po velmi zajímavém scénáři. Na začátku akce byl Kamil Kos, který po skvělém presinku vybojoval míč a řítil se sám na branku brankáře Bůžka, avšak jeho zakončení skončilo na pravé tyči. K odraženému balonu se dostal domácí kapitán Jílek, který se s ničím nepáral a napálil míč zpět do branky, kterému cestu do sítě zabránila výstavní volejbalová ruka hostujícího Krejčíka, který tak musel předčasně do sprch. Nařízenou penaltu pak proměnil s přehledem Azarov a do šaten se tedy šlo za stavu 1:1.

Do druhého poločasu vstoupili domácí s jasným cílem – strhnout vítězství na svou stranu a využít přesilovku v kýžené vítězství a návrat na 1. místo. Jak je vidno, tak tento cíl naplněn nebyl, jelikož hosté celý druhý poločas velmi dobře bránili a ba naopak byli schopni zahrozit z rychlých brejků. Jabkeničtí se snažili, ale buď jim šanci překazil skvělé chytající a hru čtoucí Bůžek nebo, jako v případě Varvarynetse, branková konstrukce. Marné tedy byly snahy o zisk tří bodů, protože ani jedna z několika šancí využita nebyla a hosté tak mohli po zápase slavit „zlatý bod“, který si z Jabkenic odvezli.

Utkání odřídil s přehledem sobě vlastním rozhodčí Jiří Šebela.

autor článku je brankářem Sokola Jabkenice

Sezóna 2019 - 2020

Aktuality
Neděle 13.10. 15:30

SK Jizera Předměřice : TJ Sokol Jabkenice 2:1 (1:1)

Branky: 33. Uher Patrik, 66. Práger Václav – 15. Varvarynets Roman

Rozhodčí: Vrabec Slávek – Stejskal Jaroslav, Knížek Milan

Diváků: 102

ŽK: 15. Houska, 46. Kropáček – 34. Hendrych, 45. Kos, 55. Varvaryntes, 80. Konečný, 83.(mimo hřiště) Konečný
ČK: 83. Konečný (mimo hřiště, Jabkenice)

Lukeš – Kraus (80. Šifta), Barančok, Fortner, Hendrych – Šedina, Kos, Konečný (80. Havlát), Azarov, Hychka – Varvarynets (K)

K dohrávce 8.kola III. třídy skupiny B zavítalo vedoucí mužstvo soutěže Jabkenice na horkou půdu ambiciózního celku Jizery Předměřice. K utkání se z různých důvodů nedostavilo/ omluvilo trenéru Dědinovi hned 7 hráčů a to jmenovitě – Staněk, Nekola, Šťastný, Jílek, Kubín, Zvěřina a Toman! Do sestavy se naopak po delší odmlce vrátil Honza Šedina.

Úvod utkání patřil hostujícím borcům, když se již ve 2. minutě dostal po centru Azarova do šance Fortner, ale slabou hlavičkou doprostřed branky gólmana domácích nepřekonal. O deset minut později již bylo na straně hostů veseleji. Rychlý brejk Varvarynetse zastavili domácí pouze za cenu přímého volného kopu a výše jmenovaný jej parádně zakroutil „pod klacek“. Lépe to snad ani trefit nešlo – 0:1. Nečekaný začátek utkání tak řádně zchladil domácí hráče, kteří však postupem času přebírali otěže utkání. Zejména agilní Šimůnek dělal naší levé straně velké problémy a několik jeho průniků přineslo nejedno nebezpečí. Ani hosté však nechtěli hrát druhé housle a mohl to být opět Roman Varvarynets, který ve dvou rychlých brejcích nepřekonal dobře chytajícího Housku v brance domácích. Ve 33. minutě se domácím přeci jenom podařilo vyrovnat. Po špatném odkopu od branky se zrodil přímý volný kop, jenž hostující gólman Lukeš špatně vyhodnotil a Uher neměl problém uklidit míč kolem zkoprnělého gólmana do branky – 1:1. Tak skončil vyrovnaný první poločas.

Začátek druhé půle se vydařil domácím hráčům, kteří stupňující tlak přetavili ve vedoucí branku a to, když Kraus nedokázal odkopnout míč do bezpečí a po sérii centrů se domácímu kanonýrovi Prágerovi podařilo nadvakrát překonat gólmana hostí – 2:1. Vedoucí gól vdechl vítr do plachet fotbalistům Jizery, kteří v této fázi utkání hosty jednoznačně přehrávali a vytvořili si tři velmi dobré brankové příležitosti, avšak ani jednu z nich vč. pokutového kopu po faulu Krause, proměnit nedokázali. Jabkeničtí hráli po většinu druhého poločasu druhé housle a jejich tlak v závěrečných minutách se jim v branku přetavit nepodařilo. Stínem utkání je zbytečné vyloučení Tomáš Konečného, který obdržel dvě žluté karty za kritiku rozhodčího mimo hřiště, čímž sice neoslabil svůj tým na hřišti, ale minimálně na jedno budoucí utkání.
V závěru utkání se hosté dožadovali penalty po faulu na Varvarynetse, avšak solidně pískající sudí Vrabec, situaci vyhodnotil v neprospěch hráčů Jabkenic a dle mého soudu nesmyslně odpískal předchozí faul na Havláta v prostoru před velký vápnem, po němž ponechával výhodu.

Na každý pád je vítězství domácí Jizery zasloužené, jelikož byla ve druhém poločase lepším týmem a 3 body tak zůstali spravedlivě doma.

Fotbalisté Jabkenic se však stále drží na parádním 2. místě tabulky a v příštím kole přivítají vedoucí tým soutěže, mužstvo Sokola Chotětov "B".

V sobotu 19.10. v 15:30 se tedy máme opět, na co těšit. Přijďte fandit!

******

Brigáda 12. října 2019
V sobotu 12.října se započalo s výstavbou nového chodníku, který vede od silnice ke kabinám. Stávající chodník byl již v havaríjním stavu a bylo třeba ho opravit nebo udělat nový. Zvítězila myšlenka nového chodníku. Všichni brigádníci se činili, jak je na snímcích vidět.
Oslava narozenin Václava "Čízy" Dvořáka
V sobotu 5. října po zápase s Horkami, oslavil své narozeniny Václav „Číza“ Dvořák. Dodatečně přejeme vše nejlepší… bavil se skvěle. Na oslavě nechyběl ani známý jabkenický patriot a velký znalec kopané Pavel "Hawerchuk" Kubelka (na snímku uprostřed mezi bratry Dvořákovými).

Sobota 5. října 2019
TJ Sokol Jabkenice - FC Horky nad Jizerou "B" 6:2 (3:1)

Parádní sobota. Parádní fotbalové odpoledne zejména pro domácí fanoušky Sokola Jabkenice. Tak vyzněl souboj předních týmů tabulky v přímém souboji o 1. místo. Již ve druhé minutě utkání se po rohovém kopu Jílka dostal propadlý balon k Barančokovi a ten neměl problém uklidit míč do prázdné branky - 1:0. Nutno podotknout, že v tomto momentu byl fotbalový pán Bůh velmi nepřívětivý k hostujícím hráčům, kteří sportovně změnili rozhodnutí sudího, které opravili na rohový kop, za kterého dostali branku. Za toto gesto jim patří velký dík. Avšak vraťme se zpět k událostem na hřišti, jelikož již ve 14. minutě vedli domácí o dvě branky, když 2. rohový kop Jílka tentokrát přistál na hlavě Kosovi a ten rozvlnil síť podruhé. O dalších pět minut později se skóre měnilo potřetí a to když Váňa s trochou štěstí pohodlně snížil na rozdíl jedné branky. Domácí však nenechali nic náhodě a byl to opět Kamil Kos, který jim vrátil dvougólové vedení, když se dobře zorientoval ve velkém vápně hostí a odražený míč dokázal dostat do odkryté branky - 3:1. Za zmínku jistě stojí držení míče, které v prvním poločase jednoznačně vyhráli hosté a to odhadem v poměru 30:70. Fotbal se však hraje na branky a v této statistice dominovali fotbalisté Jabkenic, o čemž hovoří i skvělý vstup do druhého poločasu, když Azarov 2x po sobě využil samostatný únik a zvýšil v probíhající 60. minutě již na 5:1. Šestou branku přidal po skvělé individuální akci Varvarynetse Jílek a hosté byli zralí na ručník. Kosmetickou úpravu skóre pak uzavřel parádní křižnou ranou z rohu velkého vápna Babic, když vymetl všechny pavouky vzdálenejší šibenice Lukešovi svatyně. Krásný fotbalový moment!

Jabkenice tak porazili v zajímavém utkání Horky nad Jizerou "B" 6:2 a dostali se opět na 1. místo soutěže a vzhledem k porážce Chotětova v Předměřicích, se na něm budou minimálně další týden vyhřívat.

Příjemné fotbalové odpoledne pak zakončilo zapíjení narození syna Ondry Šťastného - Honzíka.

Sestava našeho mužstva:
Lukeš Jan – Staněk Miroslav, Barančok Luděk, Hendrych Jan, Fortner Martin - Kos Kamil, Azarov Vadym, Konečný Tomáš, Jílek Jaroslav (K), Šťastný Ondřej - Varvarynets Roman

Střídali: Nekola Roman, Havlát Marek, Škovran Ivan, Kraus František, Sedlák Petr, Toman Martin

Branky: 2. Barančok, 14. Kos, 29. Kos, 54. Azarov, 58. Azarov, 78. Jílek - 22. Váňa, 84. Babic

Rozhodčí: Kožej Roman - Vlčko Josef, Kareš František

Žluté karty: Varvarynets Roman, Šťastný Ondřej
Sobota 28. září 2019
SK Bezno-Sovínky - TJ Sokol Jabkenice 4:0 (2:0)

Již šestým kolem pokračovala okresní soutěž III. třídy můžu,  kdy jsme tentokrát vyrazili do Bezna a to bez motoru záložní řady - Jardy Jílka, kterého bohužel zastihli pracovní povinnosti. Hostující celek Jabkenic přijel jako lídr soutěže, kdežto domácí se před tímto utkáním krčili na předposledním místě s pouhými dvěma body. Karty byly tedy rozdány jasně, avšak samotná realita na hřišti vypadala zcela opačně. Domácí se již ve 20. minutě dostali do vedení, kdy se s trochou štěstí dostal k balonu Hötzel a svůj samostatný únik, lidově řečeno, uklidil do prázdné branky. Opaření hosté se ještě nevzpamatovali a gólman Lukeš tahal míč ze sítě podruhé a to když neudržel lehkou hlavičku Kunsta, který následně pohodlně skóroval z dorážky. Ve 22. minutě svítil tedy na ukazateli stav 2:0 a nutno podotknout, že zcela zaslouženě, jelikož jabkenická ofenziva byla bez jakéhokoliv nápadu, kloudné střely či překvapení a do šaten se tedy šlo za dvougólového vedení domácích.

Kdo čekal, že ve druhém poločase přijde obdobný zvrat jako v zápase se Struhami, musel být zklamán.
Druhý poločas začal v podstatě tam, kde první skončil, jaloví hosté sice dvakrát trefili brankovou konstrukci, avšak když v 60. minutě zvýšil na 3:0 Stýskal, bylo prakticky po zápase, který se tak pouze dohrával. Konečnou podobu výsledku přidal v 88. minutě Majer, jenž využil krásnou kolmici do otevřené obrany hostí a střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci.

V Bezně jsme tedy zcela po zásluze prohráli a můžeme jen doufat, že v příštím zápase, kdy budeme bojovat
s rezervou Horek nad Jizerou o první místo v tabulce, předvedeme diametrálně odlišný výkon.

Lukeš Jan (K) – Zvěřina Vojtěch, Barančok Luděk, Hendrych Jan, Fortner Martin - Kos Kamil, Azarov Vadym, Konečný Tomáš, Nekola Roman, Hychka Ivan - Varvarynets Roman

Střídali: Blažek Roman, Havlát Marek, Škovran Ivan, Kraus František, Šifta Vít

Branky: 20. Hötzel Tomáš, 22. Kunst Ondřej, 60. Stýskal Jakub, 88. Majer Patrik

Rozhodčí: Košina Josef

Žluté karty: Hendrych Jan, Zvěřina Vojtěch, Azarov Vadym, Konečný Tomáš
Sobota 21. září 2019
TJ Sokol Jabkenice – TJ Sokol Struhy 3:1 (0:1)

První poločas vyšel lépe mužstvu Struh. Naše hra byla nepřesná a bez nápadu. Měli jsme sice územní převahu, ale ani z nejvyloženějších šancí jsme nedokázali dostat míč do dítě. Hosté tak zaslouženě první poločas vyhráli. Po změně stran se obraz hry zcela otočil a hráči Struh chvílemi nevěděli kam dříve skočit. První branky jsme se dočkali v 51. minutě, kdy skóroval výborně hrající Tomáš Konečný. Další branky přidali kanonýr Kamil Kos a Roman Varvarynets. Po skončení zápasu, tak mohli hráči poděkovat tribuně sever za podporu závěrečnou děkovačkou, kterou jako vždy řídil Petr Sedlák. Za druhý poločas jsme si po výborném výkonu vítězství zasloužili. Po zaváhání Horek v domácím střetnutí s Chotětovem, kdy utkání skončilo remízou, jsme dokonce poskočili do čela tabulky. A ruku na srdce, kdo by to před začátkem sezóny čekal.

Lukeš Jan – Toman Martin, Konečný Tomáš, Kos Kamil, Nekola Roman, Azarov Vadym, Jílek Jaroslav (K), Hendrych Jan, Varvarynets Roman, Barančok Luděk, Zvěřin Vojtěch – Kubín Martin, Hychka Ivan, Škovran Ivan, Šifta Vít, Sedlák Petr, Šťastný Ondřej

Branky: 51. min. Konečný Tomáš, 77. min. Kos Kamil, 86. min. Varvarynets Roman - 15.min. Konopka Milan

Rozhodčí: Černý Roman

Žluté karty: Varvarynets Roman, Zvěřina Vojtěch
Neděle 15. září 2019
TJ Sokol Pěčice „B“ - TJ Sokol Jabkenice  2:2 (1:1)

K derby do Pěčic jsme nejeli v roli favorita, i když pohled na tabulku před tímto zápasem, by k tomu mohl svádět. V naší sestavě chyběl pro tento zápas špílmachr mužstva Vadym Azarov. Pěčičtí byli v plné síle i s několika hráči z „A“ mužstva, které k utkání nominovali. Od začátku zápasu se hrál vyrovnaný fotbal. Domácí šli do vedení v 26.minutě, kdy se po naší chybě ve středu hřiště do koncovky dostal Antonín Kiceluk a nezaváhal. Naši hráči se s tímto stavem nechtěli smířit a přepnuli na vyšší obrátky. Zasloužené vyrovnání přišlo ve 33. minutě, kdy Miras Staněk poslal přesný centr na Kamila Kosa a Kamil nádhernou hlavičkou nedal brankáři Dufkovi šanci. Před koncem prvního poločasu nařídil rozhodčí Chrastina velmi přísnou penaltu po souboji Luďka Barančoka s jedním z domácích útočníků. Ten se zřejmě držel hesla „zakřičet a spadnout“. Pokutový kop, ale Honza Lukeš výborným zákrokem zlikvidoval.
V druhém poločase šli domácí do vedení brankou z pokutového kopu. Tato penalta byla nařízena správně. Našemu mužstvu se nedařila kombinace jako v prvním poločase. Náš bojovný výkon však slavil úspěch v podobě vyrovnání na 2:2. Branku vstřelil Martin Toman a tím utkání skončilo. Remíza je pro oba dva týmy zasloužená.

Lukeš Jan – Fortner Martin, Konečný Tomáš, Kos Kamil, Nekola Roman, Staněk Miroslav, Jílek Jaroslav (K), Hendrych Jan, Varvarynets Roman, Barančok Luděk, Zvěřin Vojtěch – Toman Martin, Kubín Martin, Hychka Ivan, Škovran Ivan, Šifta Vít, Sedlák Petr, Šťastný Ondřej

Branky: 26.min. Kiceluk Antonín, 52.min. Novák Ondřej -  33.min. Kos Kamil, 81.min. Toman Martin

Rozhodčí: Chrastina Petr – Pršala Vojtěch, Kareš František

Žluté karty: Kohout Josef, Novák Václav – Jílek Jaroslav, Varvarynets Roman, Hendrych Jan, Šťastný Ondřej
Sobota 7. září 2019
TJ Sokol Jabkenice – SK Ledce  5:1 (2:0)

První letošní derby přineslo jednoznačný výsledek. Fotbalisté Jablek svého soupeře po celý zápas k ničemu nepustili a zaslouženě si připsali další tři body do tabulky, kterou po třetím kole vedeme. Soupeř snížil až v závěru z pokutového kopu.

Lukeš Jan – Fortner Martin, Konečný Tomáš (K), Kos Kamil, Nekola Roman, Azarov Vadym, Jílek Jaroslav, Hendrych Jan, Barančok Luděk, Varvarynets Roman, Zvěřina Vojtěch – Šťastný Ondřej, Toman Martin, Kubín Martin, Hychka Ivan, Havlát Marek, Šifta Vít, Kraus František

Branky: 5.min. Jílek Jaroslav (PK), 16.min. Varvarynets Roman, 60.min. Zvěřina Vojtěch, 70.min. Varvarynets Roman, 87.min. Kos Kamil – 85.min. Svozil Tomáš

Rozhodčí: Hloucal Radek – Šebela Jiří, Chládek Jiří,

Žluté karty: Azarov Vadym, Barančok Luděk, Kubín Martin – Zachař Milan, Žovinec Ivan, Pavelka Patrik
Sobota 31. srpna 2019
Sokol Kochánky - TJ Sokol Jabkenice  2:6 (2:3)

Od začátku nervózní utkání pro nás nakonec skončilo velmi dobře, i když naše obrana v celém zápase hořela a její hra byla opravdu špatná. V prvním poločase šli domácí do vedení po proměněném pokutovém kopu za zbytečný faul Luďka Barančoka. Naštěstí na sebe vyrovnání nenechalo dlouho čekat. Vojta Zvěřina si na půlce hřiště převzal přihrávku, obešel čtyři protihráče, udělal kličku i brankáři a do prázdné branky skóroval. Byla to krásná individuální akce, která určitě bude zařazena do výběru o gól měsíce srpna na ČT4. Hned minutu po Vojtovi vstřelil branku Roman Varvarynets a za nedlouho poté Ondra Šťastný. Těsně před přestávkou jsme si zkomplikovali situaci opět nedůraznou obranou hrou a domácí v 45.minutě zkorigovali stav na 2:3 z jejich pohledu. Do druhého poločasu jsme vstoupili o hodně lépe a domácím jsme již nic nedovolili. Další branky přidali Jarda Jílek, který se nádherně trefil k tyči z přímého volného kopu. Pátou branku si připsal Tomáš Konečný, který se do své střely nádherně položil a poslední gól vstřelil Vadym Azarov, který zkušeně obhodil brankáře. Domácím byl  v 56.minutě vyloučen hráč č.10 Gajdoš Josef, který nezvládl své emoce a úderem hlavou do obličeje v přerušené hře inzultoval Luďka Barančoka.

Lukeš Jan – Fortner Martin, Toman Martin, Konečný Tomáš, Kos Kamil, Azarov Vadym, Jílek Jaroslav (K), Zvěřina Vojtěch, Hendrych Jan,  Barančok Luděk, Varvarynets Roman, Kraus František, Nekola Roman, Šifta Vít, Havlát Marek, Hychka Ivan, Šťastný Ondřej, Škovran Ivan

Branky: 13.min. Gajdoš Josef, 45.min. Novák Lukáš - 21.min. Zvěřina Vojtěch, 22.min. Varvarinets Roman, 32.min. Šťastný Ondřej, 51.min. Jílek Jaroslav, 58.min. Konečný Tomáš, 78.min. Azarov Vadym

Rozhodčí: Vrabec Slávek – Horák Jan, Váňa David

Žluté karty: Peška Jakub

Červené karty: Gajdoš Josef
Sobota 24. srpna 2019
TJ Sokol Jabkenice – FC Nemyslovice  5:0 (1:0)

V prvním poločase, kdy jsme sice měli územní převahu, ale nedokázali jsme se výrazněji prosadit, vstřelil naší branku Honza Bůček Hendrych. Ve druhém poločase, který byl z naší strany o mnoho lepší, jsme soupeře k ničemu nepustili a zaslouženě jsme přidali další branky.

Lukeš Jan – Fortner Martin, Toman Martin, Konečný Tomáš, Kos Kamil, Azarov Vadym, Jílek Jaroslav (K), Staněk Miroslav, Hendrych Jan, Janák Petr, Barančok Luděk, Blažek Roman, Kraus František, Nekola Roman, Šifta Vít, Havlát Marek, Sedlák Petr, Šťastný Ondřej

Branky: 35.min. Hendrych Jan, 59.min. Azarov Vadym, 60.min. Blažek Roman, 61.min. Kos Kamil, 77.min. Kos Kamil

Žluté karty: Lukeš Jan – Parýzek Lubomír, Vonášek Petr