Kolo | Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|---|
3. | SK Bakov nad Jizerou "B" |
|
TJ Sokol Jabkenice | 19.08.2023Sobota 17:00 | |
4. | TJ Sokol Jabkenice |
|
SK Židněves | 26.08.2023Sobota 13:30 | |
5. | SK Strašnov |
|
TJ Sokol Jabkenice | 03.09.2023Neděle 17:00 | |
6. | TJ Sokol Pěčice "B" |
|
TJ Sokol Jabkenice | 10.09.2023Neděle 17:00 | |
7. | TJ Sokol Jabkenice |
|
FC Horky "B" | 16.09.2023Sobota 16:30 | |
8. | TJ Sokol Struhy |
|
TJ Sokol Jabkenice | 23.09.2023Sobota 16:30 | |
9. | TJ Sokol Jabkenice |
|
SK Klášter nad Jizerou | 30.09.2023Sobota 16:00 | |
10. | SK Ledce |
|
TJ Sokol Jabkenice | 07.10.2023Sobota 16:00 | |
11. | TJ Sokol Jabkenice |
|
FC Mukařov | 14.10.2023Sobota 17:00 | |
12. | SK Jizera Předměřice |
|
TJ Sokol Jabkenice | 21.10.2023Sobota 15:30 | |
13. | TJ Sokol Jabkenice |
|
TJ Sokol Kněžmost | 28.10.2023Sobota 14:30 | |
1. | FK Slavoj Čistá |
|
TJ Sokol Jabkenice | 04.11.2023Sobota 17:00 | |
2. | TJ Sokol Jabkenice |
|
Dolnobousovský SK "B" | 11.11.2023Sobota 17:00 | |
17. | SK Židněves |
|
TJ Sokol Jabkenice | 23.03.2024Sobota 11:30 | |
18. | TJ Sokol Jabkenice |
|
SK Strašnov | 30.03.2024Sobota 16:30 | |
19. | TJ Sokol Jabkenice |
|
TJ Sokol Pěčice "B" | 01.04.2024Pondělí 16:30 | |
20. | FC Horky "B" |
|
TJ Sokol Jabkenice | 13.04.2024Sobota 17:00 | |
21. | TJ Sokol Jabkenice |
|
TJ Sokol Struhy | 20.04.2024Sobota 17:00 | |
22. | SK Klášter nad Jizerou |
|
TJ Sokol Jabkenice | 27.04.2024Sobota 13:30 | |
23. | TJ Sokol Jabkenice |
|
SK Ledce | 04.05.2024Sobota 17:00 | |
24. | FC Mukařov |
|
TJ Sokol Jabkenice | 11.05.2024Sobota 13:30 | |
25. | TJ Sokol Jabkenice |
|
SK Jizera Předměřice | 18.05.2024Sobota 17:00 | |
26. | TJ Sokol Kněžmost |
|
TJ Sokol Jabkenice | 26.05.2024Neděle 17:00 | |
16. | TJ Sokol Jabkenice |
|
SK Bakov nad Jizerou "B" | 01.06.2024Sobota 17:00 | |
15. | Dolnobousovský SK "B" |
|
TJ Sokol Jabkenice | 09.06.2024Neděle 17:00 | |
14. | TJ Sokol Jabkenice |
|
FK Slavoj Čistá | 15.06.2024Sobota 17:00 |
1. | FK Slavoj Čistá | 20 | 71:29 | 43 |
2. | SK Židněves | 20 | 48:37 | 42 |
3. | SK Bakov nad Jizerou .. | 20 | 69:24 | 40 |
4. | TJ Sokol Kněžmost | 20 | 49:33 | 37 |
5. | SK Jizera Předměřice | 20 | 62:46 | 36 |
6. | TJ Sokol Pěčice "B" | 20 | 49:58 | 33 |
7. | TJ Sokol Jabkenice | 20 | 40:34 | 32 |
8. | SK Ledce | 20 | 42:40 | 31 |
9. | Dolnobousovský SK "B" | 20 | 47:37 | 29 |
10. | FC Horky "B" | 20 | 47:62 | 22 |
11. | SK Klášter nad Jizerou | 20 | 42:60 | 18 |
12. | TJ Sokol Struhy | 20 | 23:53 | 14 |
13. | SK Strašnov | 20 | 28:61 | 11 |
14. | FC Mukařov | 20 | 27:70 | 10 |
TJ Sokol Jabkenice
SK Ledce |
1:2 Podrobnosti |
6 gólů
Jaroslav Jílek6 gólů
Kamil Kos6 gólů
Bohdan Smyk5 gólů
Milan Mlynka4 góly
Roman Varvarynets4 góly
Vít Kodytek
Počet návštěv: 3024
Posledních 30 dnů: 449 | Posledních 7 dnů: 120 | Poslední den: 11
© 2024 TJ Sokol Jabkenice | Všechna práva vyhrazena | janlukes87@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz